istanbul masöz
İş Fikirleri

Erzurum Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Erzurum evlere ek iş veren firmalar bilgileri ve daha fazlası içeriğimizde sizleri bekliyor. Koronavirüs sonrası evden iş arayan insan sayısında ciddi artışlar meydana geldi. Hem evlere iş veren firmalar arttı hem de evden iş yapmak isteyenler.

İşte bu noktada bizde evden çalışmak isteyen hanımları, öğrenciler ya da ek iş arayan bireylere önerilerde bulunacağız.

Erzurum Evlere Ek İş Veren Firmalar

Erzurum ilimizde yaşayan vatandaşlarımız için evlere iş veren firmalar sayesinde yardımcı olunmaktadır. Ek gelir kazanmak isteyen kişiler bu firmalara başvurabilir. Bu işler sonucu ayda ortalama 1500 – 2000 TL ek gelir elde etmek mümkündür.

İşinizi kaliteli ve temiz yaparsanız bu gelir daha da fazla artabilir. Kalite, temiz ve zamanlama çok önemlidir.

Erzurum’un 20 ilçesi bulunmaktadır. Bunlar: Aşkale, Aziziye, Çat, Hınıs, Horosan, İspir, Karaçoban, Karayazı, Köprüköy, Norman, Oltu, Olur, Palandöken, Pasinler, Pazaryolu, şenkaya, Tekman, Turtum, Uzundere ve Yakutiye. Bu 20 ilçeden Aziziye, Palandöken ve Yakutiye büyükşehir metropol ilçeleridir.

Erzurum Palandöken Evlere Ek İş Veren Firmalar

Metropol büyük şehir ilçesi Erzurun Palandöken evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler. Bu firmalar çeşitli işler sunmaktadır. Örgü, dantel, yemek yapma, paketleme, sabun yapma vb. Bu tarz işler ile Palandöken ilçesinde yaşayarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Erzurum Palandöken Evlere Ek İş Veren Firmalar
Erzurum Palandöken Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evde Sabun Yapıp Ek Gelir Elde Etmek

Dekoratif sabun yapma konusunda kurslara gitmiş ve bir beceri edinmiş olabilirsiniz. Bu becerinizi değerlendirmek istiyorsanız rengârenk çeşitli şekillerde sabunlar yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle sabun yapmayı biliyor olmanız gerekmektedir. Daha sonra sabun yapmak için gerekli olan malzemeler konusunda bilginiz olmalıdır ve bu malzemeleri düşük bir maliyet ile tedarik etmelisiniz. Bu malzemeleri ürünlere dönüştürüp satmanız için artık bir engeliniz kalmadıysa işe başlayabilirsiniz.

Piyasada en çok rağbet gören sabunlar hem ev yapımı doğal bitki özlerinden yapılmış yağlar hem de dekoratif ve hediyelik sabunlardır.

Erzurum evlere ek iş veren firmalar listesinden alacağınız sabun yapma işi ile aylık ortalama 1000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Dikkat: Erzurum evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

windows 10 enterprise satın al

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu