istanbul masöz
İş Fikirleri

Evde Çorap İşi Veren Firmalar

Evde Çorap İşi Veren Firmalar

Evde çorap katlama ya da  çiftleme işi bir  çok  bayanın  çok basit  olarak oturduğu yerden yapabileceği ek   türlerindendir. Evde  çorap  işi veren firmalar genellikle sanayi bölgelerinde  çorap üretimi yapan firmalardır. Bu firmalar yakınlarındaki insanlara  çuvallar halinde  :

  • Çiftlenecek  çorapları
  • Etiket basılacak çorapları
  • Temizlik ve  ip alınacak çorapları
  • Defolu ayırma işlemleri
  • Poşet yada ambalajlama işlemleri.
  • Sayma yada  istifleme işlemleri

İçin evlere ek iş olarak vermektedirler. Bu şekilde parça başına ya da  çuval başına haftalık ve ya alık olarak bu işler , evde ekiş yapmak isteyen  bayanlara  temin edilmektedir.

 

Evde ek iş olarak,  veren bir çok firma vardır. Yapacağınız iş çok basittir, çoraplarda bulunan defolu ürünleri ayıracaksınız ve temizliğini yapacaksınız.

Bu tip firmalar genelde ödeme olarak havale yada elden teslimat yapıyorlar, ürünlerini ise kargo ile gönderiyorlar.

Sizde bu işi ben yapabilirim diyor iseniz öncelikle titiz çalışmalısınız ve ürünlere zarar vermemelisiniz, bu şekilde çalıştığınız sürece tekrar firma size mal gönderimi yapabilir. Yaygınlaşan üretimde kar marjını ve üretimi yükseltmek için firmalar evlere çorap işi vererek üretimde tasarruf ederler.

Şimdi sizin bu işi alabilmeniz ve firmalar ile iletişime geçebilmeniz için Tek yapmanız gereken kısmına   üye olmadan yorum yapmanız. Yorum yaparken lütfen Adınızı, Soy adınızı, mail adresinizi yazmayı unutmayınız, çünkü firma sizinle bu bilgiler doğrultusunda iletişime geçecektir. Eğer daha önce buna benzer bir iş yaptıysanız tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Oturduğunuz ildeki evde ek iş veren firmalar göz atamak için  buraya  tıklayarak ” evlere ek iş  veren firmalar ” etiketli konularımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu