İş Fikirleri

Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar 2021

Evlere Davetiye Katlama Yapımı İşi Veren Firmalar 2020

Ek gelir için evden para kazanmak isteyen birçok ev hanımı bulunmaktadır. Evden para kazanmak ev hanımları için oldukça güzel bir duygu olsa gerek. Bu işlerden biriside davetiye katlama işidir. Ev hanımları evde iş yaparak aile ekonomisine katkıda bulunabilirler.

Eğer sizde evde iş arıyorsanız doğru adrestesiniz, evde davetiye işi veren firmaları yazının alt kısmından yorum bölümünden ulaşabilirsiniz değerli okurlar.

 

Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar 2021 2

Evlere Davetiye  İşini Kim Verir ? 

Davetiye üreticileri  genellikle matbaacılar ve  copy center’lar dır. Burada  davetiye  katlama işi kendilerine ekstra  bir maliyet  olacağından bu iş için fazladan eleman  çalıştırmak yerine davetiye katlama işini fason olarak evlere  ek iş olarak vermektedir. Evden ek iş yapmak isteyen bayanlar ve ya ekibi olan baylar   evlerde  davetiye katlama işi yaparak  ek gelir elde etme imkanı  bulurlar.

Örneğin İstanbul’ da  Bağcılar matbaacılar sanayi sitesinde son derece   davetiye üretimi olmaktadır. Buradan davetiye alan ajanslar yada  matbaacılar bu davetiyeleri  katlama ve zarflama işlerinde civardaki insanları kullanabilirler.

Topkapı matbaacılar  ve çağlayan matbaacılar da  aynı şekilde civar semtlere evlere ek iş olarak davetiye katlama işleri  vermektedir. Bu tür işleri  genellikle arayarak bulamazsınız. Evde  davetiye katlama işinde en  iyi iş bulabileceğiniz yerler sosyal mecralar ve internet siteleridir.

Biz de azbuz.org olarak sizlere evlere davetiye  katlama işi  veren firmaları bir araya getirmeye çalışıyoruz. Eğer davetiye firmanız yada reklam ajansınız var evlere bu türlü işler veriyorsanız yorum bölümünden belirtin.  Sizin  firma  bilgilerinizi  konu altına çerçeve ile yayınlayalım.

Ve ya evde davetiye katlama işi arıyorsanuz yorumlarda  belirtin firmalar sizinle iletişim kurmak isteyebilir.

 

Evde Davetiye İşi Almak

Evlere davetiye işi veren firmalar da yine yorum bölümünden ilanlarını verebilirler, böylece üretici ile işveren birbiriyle buluşmuş karşılıklı iş alış verişi gerçekleşmiş olur değerli okurlar.

Sizler de evde davetiye katmala işi yaparak aile ekonomisine katkı sağlamak ister misiniz?

 

Arkadaşlar yorum kısmına iş dışında, gereksiz insanlar tarafından rahatsız edilmemek için telefon numaranız yerine lütfen mail adresinizi bırakınız.

 

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

    1. Merhaba o bölgede evlere ek iş veren firmalar bize ulaştığında bu sayfada bilgilerini yayınlayacağız. Güvenmediğiniz kişilere numara paylaşmayın. Asla kaparo göndermeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu