istanbul masöz
Bilgi

EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı

Exxen Nedir ? 

Exxen Başarılı yapımcı Acun Ilıcalı tarafından  1 Ocak  2021 tarihi itibari ile yayına geçirilmeyi planlanan , Netflix , Blu Tv benzeri dijital içerik platformudur. Özellikle Netfilix ‘ ten sonra  ilgi duyulan bu tür  platformların  bir yenisi  de Acun Ilıcalı tarafından hayata  geçiriliyor. EXXEN ismini verdiği  bu yeni TV platformunda tanıdık  bir çok yüz ve  özlediğimiz bir  çok içerik  yer alacak.

Exxen İçeriği Ne Olacak ? 

Acun Ilıcalı deyince akla  aksiyon dolu yarışmalar  ve birbirinden eğlenceli platformlar geliyor. Türkiye ‘ de bu tür  uygulamaların mimarı olan Acun Ilıcalı Exxen Projesinde dizilerden  talkshow lara, yarışmalardan  çocuk  programlarına bir çok kitleyi bir arada  toplayacak bir platform sunmayı amaçlıyor.

 

EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları - Exxen Acun Ilıcalı 2

Exxen  Ne Zaman Yayına Başlıyor ? 

Exxen  1  Ocak 2020 tarihinden itibaren resmi olarak dijital platformlarda  yerini almaya başlayacaktır. Wikipedi resmi Türkiye sayfasında da şimdiden exxen  ye yer vermiş durumda. Merkala beklenen exxen konusunda yorumlar da bir o kadar iyi.

 

Exxen  Ücretli Mi ? 

Exxen tv Netflix, Blu Tv benzeri bir platform olacak.  Bu platformların aylık ve  yıllık ücretlerini  biliyoruz. Exxen  ücretlid e  olsa tahminimizce  bu  yayınların altında bir ücretle piyasaya gireceğini ve  bu şekilde  çok ciddi rakamlarda  kullanıcı sayısına  ulaşacağını tahmin ediyoruz.

 

Exxen  İçeriği Ne Olacak ?

Exxen  de bilinen ve açıklanan yayın içeriklerinden bağzıları aşağıdaki gibi  olacak ;

Tolga Çevik TolgShow Exxen : Yıllardır izlediğimiz Arkadaşım Hoşgeldin serisinden sonra Tolgshow  konsepti ile devam eden Tolga Çevik  1 Ocak  2021 tarihinden itibaren  Exxen  de  Tolg Show programına  devam edecek

Enes Batur Exxen Tv de : Gençlerin bir  numaralı takipçisi  Ünlü Youtuber  Enes Batur yeni projelerde Exxen  ‘ de yer alacağı biligisi  var .

Aleyna Tilki Dizisi Exxen Tv ‘de.  Gençlerin sevgilisi Aleyna Tilki’ de henüz adı açıklanmayan bir dizi ile başrol oyuncusu olarak Exxen  de olacak.

Sihirli Annem Exxen Tv ‘de. Yıllar önce  bir çok genci ekranlar karşısına  bağlayan  Sihirli Annem dizisi  yeni oyuncular ve yeni bölümler ile Exxen  de  ekranlar  karşısında olacak. Akıllara kazınmış karakterleri , yeni Taci ‘yi herkes çok merak ediyordur diye düşünüyorum.

 

Aksaya Durağı  Exxen Tv de mi? 

Geçtiğimiz günlerde  basında yeni bölümleri  çekileceği  duyrulan Akasya Durağı  exxen  de olabilir mi ?  Bunu merakla  bekliyoruz.

Exxen Tv de bu yapımların yanı sıra; 

 • Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” isimli talk show programı
 • Haluk Bilginer’in yer aldığı “Şeref Bey” isimli dizi
 • Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği “Hükümsüz” isimli dizi
 • “Öğrenci Evi” isimli dizi
 • Katarsis’in yeni içeriklerini paylaşacağı bir platform
 • Feyyaz Yiğit’in projesi exxen  de olacak
 • İsmi henüz bilinmeyen model yarışması da exxen  yayın hayatında yer alacak.

Exxen Resmi Web Sitesi  

İlgili Makaleler

42 Yorum

 1. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 2. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda çok yazı okudum ama EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 3. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 4. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 6. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 8. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 9. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 10. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 13. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda çok yazı okudum ama EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 14. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 15. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 16. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 17. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 18. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 19. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda çok yazı okudum ama EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 20. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 21. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 22. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 23. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 24. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 25. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 26. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 27. EXXEN Nedir ? Exxen Dizileri, Exxen Programları – Exxen Acun Ilıcalı konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu