Sosyal Medya

Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020

Bazı arkadaşlara istek yolladım , onlar isteğimi kabul etmedi ve bende gönderdiğim tüm o istekleri iptal etmek istiyorum diyorsanız , aşağıdaki uygulayın.

https://www.facebook.com linkinden giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra Chrome ile

https://m.facebook.com/friends/center/requests/outgoing/#friends_center_main 

Yukarıdaki linke tıklayın. Sayfada iken mouse ile sağ tıklayıp , ‘İNCELE’ yazan butona tıklıyoruz , yanda bir sekme (KOD EKRANI) açıldıktan sonra  , sağ üst tarafta ‘CONSOLE’ yazıyor ona tıklayın ve aşağıdaki kodu yapıştırıp entere basınız.

javascript:var inputs = document.getElementsByClassName(‘_54k8 _56bs _56bt’);
for(var i=0; i inputs[i].click();
}

İlgili Makaleler

24 Yorum

  1. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

  2. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  3. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  4. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

  5. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda çok yazı okudum ama Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  6. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

  7. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  8. Denizli şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  9. Aksaray şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu