istanbul masöz
Sosyal Medya

Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020

Bazı arkadaşlara istek yolladım , onlar isteğimi kabul etmedi ve bende gönderdiğim tüm o istekleri iptal etmek istiyorum diyorsanız , aşağıdaki yöntemi .

https://www.facebook.com linkinden giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra Chrome ile

https://m.facebook.com/friends/center/requests/outgoing/#friends_center_main 

Yukarıdaki linke tıklayın. Sayfada iken mouse ile sağ tıklayıp , ‘İNCELE’ yazan butona tıklıyoruz , yanda bir sekme (KOD EKRANI) açıldıktan sonra  , sağ üst tarafta ‘CONSOLE’ yazıyor ona tıklayın ve aşağıdaki kodu yapıştırıp entere basınız.

javascript:var inputs = document.getElementsByClassName(‘_54k8 _56bs _56bt’);
for(var i=0; i inputs[i].click();
}

İlgili Makaleler

48 Yorum

 1. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 2. Makale için teşekkürler. Sizi de siteme beklerim gerçekten güncel blog yazıları yazıyorsunuz.

 3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 4. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Karabük şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 8. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 9. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda çok yazı okudum ama Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 12. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 13. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda çok yazı okudum ama Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 14. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 15. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 16. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 17. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 18. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunda çok yazı okudum ama Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 19. Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini toplu bir şekilde iptal etme 2019-2020 bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 20. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 21. Denizli şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 22. Aksaray şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu