Yaşam

Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı

Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı

Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı 2

20;Türkiye Tek YürekR; Kampanyası ortak yayınına katılan “Gönül Dağı” dizisinin Sefer’i Ferdi Sancar, depremzedeler için elini taşın altına koydu. “Çocuklar kumbarasını bozdururken ben de tek sahip olduğum şeyi burada depremzede kardeşlerime bağışlıyorum.” diyen ünlü oyuncu alkış topladı.

Kahramanmaraş merkez üssü olan ve toplamda 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki sarsıntılar, çok sayıda vatandaşın hayatını yitirmesine ve ağır yaralanmalara neden oldu. Tüm Türkiye’yi derinden sarsan yıkımların akabinde sanat, spor ve iş dünyasından birçok ünlü ismin iştirakiyle 8 ulusal kanal ortak yayın gerçekleştirdi.

Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı 3

Türkiye Tek Yürek

Dört bir yandan bağış ve yardımların geldiği “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına katılan oyuncu Ferdi Sancar, depremzedeler için alkış toplayan bir harekete imza attı. TRT1 ekranlarının fenomen dizisi ‘Gönül Dağı’nda dolmuşçu “Sefer” karakterini oynayan Ferdi Sancar, sahip olduğu tek şeyi depremzedeler için bağışladı. Sunucu Pelin Çift, Sancar’ın bunu açıklamak istemediğini lakin bu bağışın herkesin bilmesi gerektiğini düşündüğünü lisana getirdi.

“SAHİP OLDUĞUM TEK ŞEYİ DEPREMZEDE KARDEŞLERİME BAĞIŞLIYORUM”

98 model bir aracı olduğunu ve bağışlamak istediğini söyleyen Sancar, “Çocuklar kumbarasını bozdururken ben de tek sahip olduğum şeyi burada depremzede kardeşlerime bağışlıyorum. Küçük bir masrafı var ben onu yaptırıp o denli satacağım” kelamlarıyla herkesi duygulandırdı.

Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı 4

Ferdi Sancar

“FERDİ SANCAR MİLLETİMİZİN ÖZÜNÜ YANSITTI”

Sancar’ın bu atağına kayıtsız kalmayan TRT Genel Müdürü Prof. Dr. Zahid Sobacı, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak şu sözleri kullandı:

”Gönül Dağı dizimizin kırmızı çizgisi (Sefer ağabeyi) Ferdi Sancar Beyefendi, dün akşamki Türkiye Tek Yürek yardım seferberliğinde Milletimizin özünü yansıttı. “Elimden bir şey gelmesi gerekiyordu” kanısıyla sırtımızı Gönül Dağı’mıza yaslayacak, yaralarımızı daima birlikte saracağız…”

Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı 5

Gönül Dağı Sefer

DEPREMDE HAYAT KURTARAN DAVRANIŞLAR

Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı 6

Depremde hayat kurtaran davranışlar

İlgili Makaleler

71 Yorum

 1. Burdur şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 2. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 3. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 4. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 5. Kahramanmaraş şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 6. Ordu şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 7. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 10. Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 11. Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı konusunda çok yazı okudum ama Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 12. Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 13. Van şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 14. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 15. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 16. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 17. Ferdi Sancar gönülleri fethetti! Depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim