Webmaster

Film veya Dizi Sitesi Açılır mı?

Film veya Dizi Sitesi Açılır mı?

Şunu bilmek gerekir ki İnternet’ten para kazanılması o kadar basit değildir. Bu hayatta emek vermeden hiç bir şeyden para kazanamazsınız.

Gelelim şu bizim “Film veya Dizi Sitesi Açılır mı?” sorusuna. Öncelikle bu kesinlikle size kalmış bir şey fakat benim demek istediğim bir kaç kelime var.

Film ve Dizi sektöründe oldukça çok ama çok İnternet sitesi mevcut ve çoğu artık nam yapmış bir şekilde yani zaten ben film veya dizi izlemek istersem direk olarak o siteye gidip izliyorum. Diyelim ki siz açtınız ve her şeyinizi yaptınız sürekli film ve dizi ekliyorsunuz tamam çok güzel ama bir eksiğiniz var nedir bu eksikler tabi ki kullanıcı ve reklam bunlar para kazanmanın olmazsa olmazlarıdır.

Diyelim ki kullanıcı çekmeyi başardık ve artık İnternet sitemizde kullanıcılar sürekli etkileşim‘deler. Şuan tek eksiğimiz sadece reklam o da zaten bizim istediğimiz emeğimizin hakkı.

Reklam firmaları çok var fakat eğer kaliteli ve sürekli ödeme ve arkanızı sağlam yere dayamak istiyorsanız size tek bir yer önereceğim o da AdSense’dir. Neden mi AdSense sürekli ödeme sağlam altyapı ve Google’nin ürünü olması yetiyor. Ne yazık ki size çok kötü bir haberim var. Maalesef Adsense Film ve Dizi sitelerini kabul etmiyor.

Şöyle bir kaynak mevcut buyurun: Tıkla
Şimdi gelelim nasıl reklam alabilirsiniz. Arkadaşlar şöyle bir bilgi daha edindim eğer sadece fragman yayınlarsanız reklam alabileceğinizi şeklinde bir kaynakta görmüştüm fakat denemeden bilemeyiz o yüzden tam bir bilgi olarak söylemiyorum.

Eğer Dizi veya Film sitesi açmayı düşünüyorsanız benden size tavsiye buna girişmeyin çünkü hem kesin kazanma yok hem de çok sıkar sizi neden mi? Çünkü sürekli kendinizi ilk başlarda görmeyeceksiniz ve bu da canınızı sıkacak o yüzden bence mantıklısı kendinize kişisel bir blog açmaktan yanayım. Hem para kazanırsınız hem takip edeniniz olur. Bir de istediğiniz her kategoride makale paylaşımı yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

31 Yorum

 1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Film veya Dizi Sitesi Açılır mı? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 2. Film veya Dizi Sitesi Açılır mı? konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 5. Film veya Dizi Sitesi Açılır mı? konusunda çok yazı okudum ama Film veya Dizi Sitesi Açılır mı? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 6. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 7. Film veya Dizi Sitesi Açılır mı? konusunda çok yazı okudum ama Film veya Dizi Sitesi Açılır mı? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 8. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 9. Kastamonu şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 10. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu