FinansVideo

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Garanti Bankası müşteri hizmetleri iletişim çağrı merkezi telefon numarası bilgileri haberimizde yer almaktadır. 1946 yılında Ankara’ da kurulan Garanti Bankası, 2015 yılında Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmuştur. Hollanda, Rusya ve Romanya iştirakleri ile bankacılık iştirak ve hizmetlerini birleştirip entegre finans hizmetler topluluğu olmuştur.

Türkiye içerisinde 995 şube ile hizmet vermeye devam eden Garanti Bankası, yurt dışında da Kıbrıs, Malta ve Lüksemburg’ ta toplam 8 şube ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca Londra, Şangay ve Düsseldorf’ ta birer temsilcilikleri bulunmaktadır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası bankacılık işlemleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm hizmetler, gayrimenkul ve enerji alanları olarak toplam yedi sektörde faaliyet gösteren Doğuş Grubu ile hissedar ortaklığı 2015 yılında resmen tamamlanmıştır. Bankacılık sektöründe gelişmeye devam etmektedir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası 1

Garanti Bankası iletişim için telefon numaralarından, web üzerinden, mobil bankacılık ve müşteri hizmetlerinden bankacılık desteği alabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. T. Garanti Bankası A. Ş.’ Ye merkez ofisi Beşiktaş- İstanbul adresinden ulaşabilir ya da yersaglayici@garanti.com.tr ‘ye mail yoluyla başvuruda bulunabilir, tüm bankacılık işlemleriniz hakkında soru ve görüş paylaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Telefon Numarası

Bireysel ve kurumsal hizmet veren T. Garanti Bankası A. Ş. yatırım araçları ve mevduat hesapları, sigorta ve emeklilik uzmanlarıyla sizi yönlendirerek krediler hakkında bilgi verebilir.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 333 ve 0 850 222 0 333’ten ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  2. Eskişehir şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  3. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  6. Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

  7. Finans kategorisinde yazmış olduğunuz Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  8. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  9. Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu