Kapat

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası
Abone Ol

müşteri hizmetleri iletişim çağrı merkezi telefon numarası bilgileri haberimizde yer almaktadır. 1946 yılında Ankara’ da kurulan , 2015 yılında Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olmuştur. Hollanda, Rusya ve Romanya iştirakleri ile bankacılık iştirak ve hizmetlerini birleştirip entegre finans hizmetler topluluğu olmuştur.

Türkiye içerisinde 995 şube ile hizmet vermeye devam eden Garanti Bankası, yurt dışında da Kıbrıs, Malta ve Lüksemburg’ ta toplam 8 şube ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca Londra, Şangay ve Düsseldorf’ ta birer temsilcilikleri bulunmaktadır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası bankacılık işlemleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm hizmetler, gayrimenkul ve enerji alanları olarak toplam yedi sektörde faaliyet gösteren Doğuş Grubu ile hissedar ortaklığı 2015 yılında resmen tamamlanmıştır. Bankacılık sektöründe gelişmeye devam etmektedir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası 1

Garanti Bankası iletişim için telefon numaralarından, web üzerinden, mobil bankacılık ve müşteri hizmetlerinden bankacılık desteği alabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. T. Garanti Bankası A. Ş.’ Ye genel merkez ofisi Beşiktaş- İstanbul adresinden ulaşabilir ya da yersaglayici@garanti.com.tr ‘ye mail yoluyla başvuruda bulunabilir, tüm bankacılık işlemleriniz hakkında soru ve görüş paylaşabilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal hizmet veren T. Garanti Bankası A. Ş. yatırım araçları ve mevduat hesapları, sigorta ve emeklilik uzmanlarıyla sizi yönlendirerek krediler hakkında bilgi verebilir.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 444 0 333 ve 0 850 222 0 333’ten ulaşabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası” üzerine 5 yorum

  1. Özlem says:
  2. Kamil Sönmez says:
  3. cem says:
  4. mirza says:
  5. leman says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader