İş Fikirleri

Gaziantep Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Gaziantep evlere ek iş veren firmalar listesi ve detayları konumuzda yer almaktadır. Gaziantep Türkiye’nin en büyük illeri arasında yer almaktadır. Yöresel lezzetleri ile ön planda olan Gaziantep ilimiz bunun yanında büyük bir sanayi ili konumunda da yer almaktadır.

Gaziantep ilinde yemek konusunda çok çeşitli iş imkanları bulunmaktadır. Özellikle ev hanımları için Gaziantep ilimiz bulunmaz bir nimettir.

Ev hanımları evlere ek iş veren firmalar sayesinde günlük yemek siparişlerini yerine getirip firmalara teslim ederek ek gelir elde edebilirler. Bunu karşılığında günde 50 – 150 TL arası kazanç sağlamak mümkündür.

Evde yemek hazırlama dışında da pek çok gelir kapısı bulunmaktadır.

Gaziantep evlere ek iş veren firmalar: Evde yemek yapma dışında paketleme, örgü, dantel, süsleme, nikah şekerleri ve internet işleri gibi klasik olabilecek iş imkanları ile de gelir elde edebilirsiniz.

Gaziantep ilinde 9 ilçe bulunmaktadır. Bunlar; Araban, Karkamış, İslahiye, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Yavuzeli, Şahinbey ve Şehitkamil’dir. Bu ilçelerin en büyükleri ise Şahinbey ve Şehitkamil ilçeleridir.

Merkez dışında bu tüm ilçelerde de evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır.

Gaziantep Şahinbey Evlere Ek İş Veren Firmalar
Gaziantep Şahinbey Evlere Ek İş Veren Firmalar

Gaziantep Şahinbey Evlere Ek İş Veren Firmalar

Gaziantep’in en büyük iki ilçesinden biri olan Şahinbey evlere ek iş veren firmalar sayesinde günlük kazançlar elde edebilirsiniz. Yemek yapma, baklava yapma, salça yapma, kuru patlıcan ve biber hazırlama, paketleme yapma, örgü, dantel, süsleme, nikah şekerleri bu ilçe içinde ek gelir kapılarından bazılarıdır.

Kredi kartı ya da kredi borcu olanlar, ailesini geçindirmekte zorlananlar, emekli maaşı ile geçinemeyenler ve ek gelire ihtiyacı olan herkes bu tarz işleri yaparak para kazanabilir. Örneğin çalışan bir bireyseniz akşam mesai bitimi evde bu işlerden birini yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Özellikle pandemi süreci ile başlayan zorlu dönemi atlatmak için evlere ek iş veren firmalar büyük yer kaplamaktadır. Yorum bölümünden iş ilan bilgilerinizi iletebilirsiniz. İş arayan vatandaşlarımız da yazabilirler. Hep beraber bu süreçten güçlü çıkacağız.

Dikkat: Gaziantep evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

virüs programı satın al

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Trabzon merkezden ben Saim. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım 09-10-2020 09:17:00

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  3. İş Fikirleri kategorisinde yazmış olduğunuz Gaziantep Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020 konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu