Kapat

Genç Kalmak Genç Gibi Olmaktan Geçer

Genç Kalmak Genç Gibi Olmaktan Geçer 1
Abone Ol

Hepimiz çocukken hayatın hızlı akıp ilerlemesini isteriz. Fakat yaşlandığımızda bu durum tersine döner ve geçen yıllara üzülürüz.

30′lu 40′lı hatta 50′li yaşlara mı yaklaştınız? Bir kaç yıl gençleşmek gerçekten herkes için cezbedicidir. Zamanı geriye almak düşündüğünüz kadar zor değil. Tatler dergisi tarafından ingiltere’nin en iyi terapisti seçilen Marisa Peer, You Can Be Younger adlı kitabını yayınladı. Kitapta, hem daha genç gözükmenin hem daha genç hissetmenin hem de canlı ve enerjik hissetmenin anlatılıyor. Marisa, yaşlanma süreciyle ve zihnin bu süreci nasıl yavaşlatabileceğiyle ilgili çalışmalarıyla bir kariyer yaptı. Bu kitapta, bu konuda fantastik bir rehber.

Peki teori ne?
Genç görünüş çok önmeli. İçerinizde yaşlı hissediyorsanız dışarıda genç gözükmek önemli değildir. Genç olmak demek, genç gibi davranmak, enerjili olmak ve hayata katılmak demektir. Genç insan neşelidir.

Hayatınızda eğlenceyi bulmak ve aktif kalmanını, fiziksel görünüşünüzü kremlerle değiştirmeye çalışmaktan daha önemli olduğunu vurguluyor. Bazı kadınlar estetik ameliyatlara para harcıyorlar, fakat içten o kadar yaşlanıyorlar ki, merdivenleri bile kullanamıyorlar. Bu genç olmanıın tam zıttıdır ve görünüş olarak genç gözükmek bir şey fade etmez.

guler-yuzlu-olmak-lazim

Nasıl Çalışır?

Uygulanan teknikle hem zihne hemde vücuda hitap eden 3 unsuru içinde bulundurur ve diyet, takviye, uyku, egzersiz gibi önemli ögeleri kapsar. Yaşlanmaya karşı en etkili silah zihindir.. İnsan zihni yeryüzündeki en iyi iyileştirme gücüdür. Hiçbir ilaç bu güçle baş edemez. Daha genç gözükmek ve hissetmek için yapabilececeğiniz en önemli şey düşünce şeklinizi değiştirmek olur.

Kendinizi genç hissetmenin yolu, zihniyetinizi değiştirmektir. İşin en iyi yanı ise, bu ip uçları oldukça kolay ve ucuz. 100 liralık harika kremleri unutun, zamanı tersine döndürmenin en kolay ve en ucuz yolu bu.

Hangi sonuçları bekleyebiliriz?

Genç gözükmek ve hissetmek için gereken herşeye sahip olacaksınız. Ayrıca, bu yönetemler sayesinde ömrünüze  16 yıl ekleyeceksiniz. Evet, 16 yıl! Tufts Tıp okulu, yaptığı bir araştırmada ; sakin ve pozitif düşünmenin ömre 12 yıl katabileceğini buldu. Diyet de önemli bir rol oynuyor. Bilim adamlarına göre, petrokimya ürünlerle yapılan tatlandırıcıları ve hidrojene yağları yemek ömrünüzden 16 yıla kadar alabilir. Kimyasallar ve hidrojene beyin dejenerasyonunu hızlandırır, böylece birçok hastalığa neden olur.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Genç Kalmak Genç Gibi Olmaktan Geçer” üzerine 4 yorum

  1. Berrin Uçar says:
  2. Ahmet says:
  3. Katibe says:
  4. Meylin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader