istanbul masöz
İş Fikirleri

Giresun Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Giresun evlere ek veren firmalar hakkında geniş bilgiler ve ek iş ile elde edilecek kazançlar hakkında detaylar yazımızda sizleri beklemektedir.

Özellikle pandemi dönemi ile beraber evden ek iş yapmak isteyen insan sayısında ciddi artışlar meydana geldi. Türkiye’nin her yerinde bu tarz ilanlara yoğun ilgi başladı.

Giresun ilinde yaşayan insanlarda evlere ek iş veren firmalar aramaya başladılar. Giresun evlere ek iş veren firmalar sayesinde günlük, haftalık, aylık ek gelirler elde etmeniz mümkündür.

Giresun Evlere Ek İş Veren Firmalar

Giresun’da evlere ek iş veren firmalar nasıl işler vermektedir? Montaj işleri, evden yemek yapma işleri, paketleme işleri, örgü / dantel işleri, nikah şekeri yapma işleri, fındık kırma işleri gibi ek işleri evde yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Bu işler sonucu günlük 50 – 100 TL arası bir gelir elde etmeniz mümkündür. İşinizi kaliteli ve düzenli yaparsanız bu gelirler daha da artabilir. Firmalar düzgün eleman bulduğu zaman işleri arttırmayı tercih etmektedirler.

Giresun Bulancak Evde İş Veren Firmalar
Giresun Bulancak Evde İş Veren Firmalar

Giresun Bulancak Evde İş Veren Firmalar

Giresun merkezde olduğu kadar tüm ilçelerinde de ek iş imkanları vardır. Giresun’un en büyük ilçesi olan Bulancak’ta da evlere ek iş veren firmalar çok sayıda bulunmaktadır. Firmalar nüfus yoğunluğunu kullanarak bu bölgede iş vermektedirler.

Özellikle ev hanımları bu bakımından çok şanslılar. Gerek yemek yapma olsun gerek örgü, dantel işleri olsun elleri yatkın olduğundan çok fazla iş ve ek gelir elde etme şanslarına sahip olmaktadırlar.

Koronavirüs yüzünden işsiz kalan vatandaşlarımızda yeni iş bulana kadar Giresun evlere ek iş veren firmaların ilanlarından yararlanabilirler. Konumuzun yorum bölümünden ek iş vermek isteyen firmalar bizlere mesaj atabilirler. Pandemi döneminde birlikte olmak, paylaşmak çok önemlidir. İş arayan ve iş verenlerin görüşlerini, sorularını bekliyoruz. Hep beraber güçlü çıkacağız bu dönemden..

Dikkat: Giresun evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

softmvh.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu