YaşamSağlık

Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler

Evde Uygulayacağınız Tarifler ile Gözaltı Morluklarınız Kaybolacak…

çevresi, cildimizin en hassas ve bakıma en çok muhtaç olan bölgesidir. Göz çevresinin derisi cildimizin diğer kısımlarına göre 6 kat daha ince bir deriye sahiptir. Bu nedenle bu bölgenin bakımına dikkat etmeli, doğru yöntem ve ürünlerle nemlendirmeli, yediklerimize, içtiklerimize, yaşantımıza önem vermeliyiz. Aksi taktirde hayatın izleri en göz çevresinde kendini belli edecektir.

Özellikle yoğun iş yaşantısı, hızlı yaşama temposu, stres, yorgunluk, uykusuzluk, üzüntü ve çeşitli rahatısızlıklar sebebi ile gözlerinizde gelen yorgunluk bir süre sonra kalıcı gözaltı morluklarına yol açabiliyor. Halbuki doğadaki doğal malzemeleri kullanarak göz altlarınızda oluşan bu karanlık örtüyü kaldırabilir, morluklara savaş açabilirsiniz. Paylaşacağım pratik tariflerle cildinize zarar vermeden bu sorununuzdan kurtulmanız gayet kolay. Yeter ki inanın ve düzenli uygulayın…

İşte Gözaltı Morlukları İçin Doğal Tarifler…

Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler 2

 • Salatalığı soyduktan sonra gözünüzün üzerinde 10 dakika bekletin.
 • Gözaltı morluğuna iyi gelen bir diğer besin patatestir. Çiğ patatesi gözünüzün üzerine koyarak 10 dakika bekleyin. Soğuk su ile yüzünüzü yıkayın.
 • Soyulmuş elma kabuklarını gözünüzde 10 dakika bekletmeniz morluklarınızın azalmasına yardımcı olacaktır.
 • Sallama çay yaptıktan sonra poşetini atmayın. Soğumasını bekleyin ve gözünüzün üzerinde bir süre tutun.
  Belli aralıklarla yüzünüze sıcak buhar banyosu uygulayın.

İlgili Makaleler

15 Yorum

 1. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 2. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 3. Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler konusunda çok yazı okudum ama Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 4. Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler konusunda çok yazı okudum ama Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 5. Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 6. Yaşam kategorisinde yazmış olduğunuz Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 7. Gözaltı Morluklarınızdan Kurtulacağınız Doğal Öneriler konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu