Finans

Haftalık Kazandıran Bültenler ( Borsa Dahisi )

Haftalık Kazandıran Bültenleri ( Raporlar en altta ) 

Bu hafta Avrupa’da tüketici güven endeksi, PMI endeksleri ve enflasyon verileri takip edilirken, ABD’de ise Fed toplantı tutanakları ve PMI imalat endeksi izlenecek. İçeride ise en önemli gündem maddesi TCMB faiz kararı olacak. Piyasa beklentisi TCMB’nin 50 baz puan indirime gideceği yönünde. Öte yandan birden fazla ülkeyle yapıldığı belirtilen swap görüşmeleri de yakından takip edilecek.

 

BIST-100 endeksinde pozitif açılış öngörüyoruz, 102,000 ana direnç olarak korunurken 105,000 ikincil direnç seviyesidir. 97,500 ise kısa vadeli pozisyonlar için destek ve zarar kes seviyesidir. Kısa vadede pozisyonların korunmasını öneriyoruz.

 

 

Vakıf Yatırım Haftalık Strateji Bülteni için  tıklayınız

Bizim menkul haftalık yatırım raporları için  tıklayınız 

Gedik Yatırım haftalık öneri strateji bülteni için tıklayınız 

Halk yatırım haftalık bülten için tıklayınız 

Osmanlı yatırım haftalık strateji bülteni için  tıklayınız 

Bağlantılar  yeni bir sekmede  açılır. Sadece tavsiye amaçlıdır.  Yatırım danışmanlığı yerine geçmez.. 

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  2. Haftalık Kazandıran Bültenler ( Borsa Dahisi ) konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu