Oyun

Half-Life Alex.cfg ( 2021- default- aim.cfg)

-Life Alex.cfg ( 2020- - aim.cfg)

Half-Life Alex.cfg

 • Dosya İsmi:Alex cfg
 • Ülke:
 • Oyun:Half-Life
 • Tip:Oyun CFG’si
 • Kategori:Half-Life cfgs hl cfgs
 • Oluşturma:22-8-2010
 • Son Güncelleme:22-8-2010
 • Versiyon:1.0

CFG’yi İndirmek İçin Tıklayınız. !

Alex.cfg [Default 2020-2021 Aim.CFG] config

 

İlgili Makaleler

33 Yorum

 1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Half-Life Alex.cfg ( 2020- default- aim.cfg) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 2. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 3. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 4. Uşak şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 5. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 6. Konya merkezden ben Atakan. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 07-09-2020 18:40:04

 7. Tekirdağ şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 8. Samsun şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Half-Life Alex.cfg ( 2020- default- aim.cfg) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  1. Merhaba

   Link çalışıyor. Yönlendirme penceresinde 15 sn bekledikten sonra indirme linki aktif olacaktır. Continue tıklayarak Alex.cfg indirebilirsiniz. Şu an denedim sıkıntısız iniyor.

 10. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  1. Profesyonel gamerlar cfg lerin önemini iyi bilir, normal ayarlarda oynyanlarda genelde tepme sorunları vb kontrol edememe hissi olur. Ama özel bir cfg ayarlarıyla oynamanız profesyonelliğe atılacak ilk adımdır. Özellikle cs:go için çok önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu