Oyun

Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız )

Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız )

Half-Life oyunun Speed Run videolarını mutlaka izlemişsinizdir, büyük bir emek isteyen rekortmenlik için sizde aday olabilirsiniz, aşağıdaki linkten dosyayı indirerek videodaki gibi kurulum yaptığınız taktirde Half-Life Speed Run denemesini sizde yapabilirsiniz.

 • Paylaşan:Flowey Calhoun
 • Kodlar : bxt_hud 1 = ve zamanlayıcıyı gösterir. bxt_autojump 1 = Otomatik bunny. bxt_hud_timer = Zamanlayıcıyı gösterir. bxt_timer_start = Süreyi başlatır. bxt_timer_stop = Süreyi durdurur. bxt_timer_reset = Süreyi sıfırlar. bxt_timer_autostop = Süreyi otomatik olarak durdurur (Nihilant Ölünce)

İlgili Makaleler

22 Yorum

 1. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 2. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 3. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 5. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 6. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 7. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 8. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 10. Uşak şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 11. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu