Oyun

Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız )

Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız )

Half-Life oyunun Speed Run videolarını mutlaka izlemişsinizdir, büyük bir emek isteyen rekortmenlik için sizde aday olabilirsiniz, aşağıdaki linkten dosyayı indirerek videodaki gibi kurulum yaptığınız taktirde Half-Life Speed Run denemesini sizde yapabilirsiniz.

 • Paylaşan:Flowey Calhoun
 • Kodlar : bxt_hud 1 = Hız ve zamanlayıcıyı gösterir. bxt_autojump 1 = Otomatik bunny. bxt_hud_timer = Zamanlayıcıyı gösterir. bxt_timer_start = Süreyi başlatır. bxt_timer_stop = Süreyi durdurur. bxt_timer_reset = Süreyi sıfırlar. bxt_timer_autostop = Süreyi otomatik olarak durdurur (Nihilant Ölünce).

İlgili Makaleler

29 Yorum

 1. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda çok yazı okudum ama Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 2. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 6. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 7. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 8. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 10. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 11. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 12. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Half-Life Speed Run Nasıl Yapılır ? ( 1MB Dosya + Bunny + Steamsız ) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 13. Uşak şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 14. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu