istanbul masöz
İş Fikirleri

Hatay Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2021

Hatay evlere ek iş veren firmalar ve detayları yazımızda sizleri beklemektedir. Yazımız ile ilgili her türlü soru ve yorumu iletebilirsiniz. Konu ile ilgili detaylar:

Hatay, Akdeniz bölgesinde bulunan büyük şehirlerimizden biridir. Yaklaşık 2 milyonluk nüfusu ile ekonomiye ciddi katkı sağlamaktadır. Hatay’da toplam 15 ilçe bulunmaktadır. Tarım, sanayi ve liman alanında kaynaklara sahiptir. İskenderun limanı Türkiye’nin en büyük 3. limanıdır.

Geniş iş imkanları olsa da evden ek gelir sağlamak isteyen insanlar mevcuttur. Özellikle ev hanımları bunların başında gelmektedir. Hatay evlere ek iş veren firmalar paketleme, dantel örgü işleri gibi klasik işler yanında bölgeye uygun zeytin kırma, zeytin hazırlama, salça hazırlama, salça , bamya, zahter, çökelek hazırlama gibi işlerde vermektedir.

Hatay Evlere Ek İş Veren Firmalar

Hatay evlere ek iş veren firmalar sayesinde yapacağınız düzenli işler sonucu aylık ekstra 2000 TL civarında gelir elde edebilirsiniz. Özellikle ev hanımları için çok sayıda iş imkanı bulunmaktadır.

Yukarıda saydığımız ürünler dışında baharat paketleme işi de aktif işler arasında yer almaktadır. Hibisküs, Kekik, Muskat, Sumak, Toz kişniş gibi çeşitli baharatları paketleyerek kazançlar elde edebilirsiniz.

İskenderun Evlere Ek İş Veren Firmalar
İskenderun Evlere Ek İş Veren Firmalar

İskenderun Evlere Ek İş Veren Firmalar

Hatay merkezi dışında yoğunluğun fazla olduğu İskenderun ilçesinde de evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Aynı iş alanlarında bu ilçede yaşayanlarda yararlanabilir. Özellikle mutfağın gelişmesinden içli köfte, mantı, lahmacun, biberli ekmek gibi evde yapılacak yemekler ile güzel kazançlar elde edilebilir.

En önemli püf nokta işleri zamanında ve eksiksiz yapmanızdır. Bu şekilde çalışırsanız ev hanımı, öğrenci, ikinci ek iş arayan herkes günlük ek gelir elde edebilir.

Hatay, İskenderun ve diğer ilçelerinde iş vermek isteyen firmalar bizlere ulaşabilir. İş arayanlar kişilerde yorum bölümünden yazabilirler.

Dikkat: Hatay evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek  hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde  155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu