Sağlık

Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ?

Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ?

 

Sizler de ideal kiloya ulaşmak için hızlı kilo vermek istiyorum diyorsanız beslenme koçu uzman diyetisyen Selahattin Dönmez hocamızın tavsiyelerine kulak vermelisiniz.

İlk olarak zayıflamak için egzersizlerden sonra su içilmesi gerektiğini vurgulayan diyetisyenimiz her 20 dakika da bi 250 ml su içmeniz egzersiz sürenizin artacağını belirtmektedir.

Genelde zayıflamak isteyenlerin öğün sayılarında yaptıkları 6 öğün kuruladır.
Burada yapılması yemek aralarını 3 veya 4 saat arasında tutulmasıdır. Diğer bir öneri ise her gün yürüyüşle bedenimizinde tutmamız olacaktır. Günlük Antep fıstığı tüketmesiniz diyen hocamız bunu toklukhissi verdiği önerdiğini belirmektedir. Birde son olarak tuz kullanımın azaltılması da hızlı kilo vermek istiyorum diyenler için en önemli konulardan biridir.

İlgili Makaleler

37 Yorum

 1. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 2. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 3. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 4. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 5. Şanlıurfa merkezden ben Zül. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-09-2023 03:46:01

 6. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 7. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 10. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 11. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 12. Sağlık kategorisinde yazmış olduğunuz Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 13. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 14. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 15. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 16. Muş şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu