istanbul masöz
Sağlık

Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ?

Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ?

 

Sizler de ideal kiloya ulaşmak için hızlı kilo vermek istiyorum diyorsanız beslenme koçu uzman diyetisyen Selahattin Dönmez hocamızın tavsiyelerine vermelisiniz.

İlk olarak zayıflamak için yapılan egzersizlerden sonra su içilmesi gerektiğini vurgulayan diyetisyenimiz her 20 dakika da bi 2 ml su içmeniz egzersiz sürenizin artacağını belirtmektedir.

Genelde zayıflamak isteyenlerin öğün sayılarında yaptıkları 6 öğün kuruladır.
Burada yapılması gereken yemek aralarını 3 veya 4 saat arasında tutulmasıdır. Diğer bir öneri ise her gün yürüyüşle bedenimizinde tutmamız olacaktır. Günlük Antep fıstığı tüketmesiniz diyen hocamız bunu toklukhissi verdiği önerdiğini belirmektedir. Birde son olarak tuz kullanımın azaltılması da hızlı kilo vermek istiyorum diyenler için en önemli konulardan biridir.

İlgili Makaleler

20 Yorum

  1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  2. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  4. Sağlık kategorisinde yazmış olduğunuz Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  5. Hızlı Kilo Vermek İstiyorum , Nasıl Hızlı Kilo Verilir ? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  6. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  8. Muş şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu