Oyun

Hogwarts Legacy için Multiplayer Modu Geliştiriliyor: Sizce Oynanır mı?

Hogwarts Legacy için Multiplayer Modu Geliştiriliyor: Sizce Oynanır mı?

Hogwarts Legacy için Multiplayer Modu Geliştiriliyor: Sizce Oynanır mı? 2

 

Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy, geçtiğimiz hafta çıkışını yaptı. Çıkalı bir haftadan az bir müddet olmasına rağmen oyunun grafiklerini ve performansını düzgünleştirmeye ve yeni özellikler ekleyen birçok mod yayınlandı. Bunlar ortasında ise şu anda geliştirilen çok oyunculu mod dikkatleri üzerine çekiyor.
Hogwarts Legacy multiplayer modu yolda
Hogwarts Legacy için Multiplayer Modu Geliştiriliyor: Sizce Oynanır mı? 3
Hem oyun medyası hem de oyuncular tarafından genel olarak beğenilen bir üretim olan Hogwarts Legacy, bu yıl çıkış yapan büyük çaplı oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Beğenileri üzerine toplayan ve Harry Potter kozmosunu bizlere sunan oyun için hali hazırda birçok mod geliştiriliyor ve oyunculara farklı bir tecrübe sunulmaya çalışılıyor. Bunlar ortasında yer alan çok oyunculu mod, Yamashi tarafından geliştiriliyor.
Yalnızca Patreon destekçileri için sunulacak olan (ileride bu durum değişebilir) HogWarp modu, Avalanche Software tarafından geliştirilen açık dünya oyununa çok oyunculu bir yapıyı getiriyor. Mantık olarak hoş olan lakin daha yolun başında gözüken bu modun daha fazla geliştirilmeye muhtaçlığı var.
Modun ardındaki The Together Team isimli grup, The Elder Scrolls V: Skyrim7;in çok oyunculu sürümünün ardındaki oluşum olarak karşımıza çıkıyor.
Mod geliştiricisi çok oyunculu yapı hakkında bir de görüntü yayınladı. Görüntüyü izleyerek modun temeline göz atabilirsiniz.
Hogwarts Legacy şu anda dünya çapında PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için mevcut. Oyun ayrıyeten 4 Nisan’da PlayStation 4 ve Xbox One için bunun yanı sıra 25 Temmuz’da Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.
Hogwarts Legacy HogWarp modu

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu