istanbul masöz
Biyografi

İlyas Kırkan Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi (KırkanArt-Photo)

İlyas Kırkan Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi (KırkanArt-Photo)

1972 Kuşca doğumlu İlyas Kırkan, aile birleşimi ile 1978 yılında geldiği Danimarka’nın İshöj şehrinden 1996 yılında Londra’ya taşındı. Londra’da eğitim ve çalışma hayatının yanında resim yapmaya başladı. Soyut, katman dokulu ve kolaj tekniğiyle yaptığı tablolarla Londra, Brighton, Kopenhag, Paris, Anvers, Beyrut, Montreal, Tokyo ve Lizbon gibi birçok şehirde sayısız sergilere katıldı. Ressam İlyas Kırkan iki kez Tokyo Metropoliten Sanat Müzesi’nde JAALA Sanat Tokyo Bienali’nin yanı sıra Uluslararası Montreal Sanat Festivali’nin bir parçası oldu.
Ayrıca fotoğraf makinesiyle güzel kareler yakalayan başarılı bir fotoğrafçı.
2014 yılından beri Portekiz’in Lizbon şehrinde yaşamakta.
Kendisiyle gurur duyuyor, başarılar diliyoruz.

Tüm fotoğraf ve resimlerin telif hakkı İlyas Kırkan’a aittir. ©KirkanPhoto

Kaynak: Facebook, Kuşca-AVRUPA Sayfası. (Admin: Hasan Yıldıran)

Photo 1

Kurdısh Art FAİR

İlyas Kırkan KAF

Kurdish Art Fair 2018 İlyas Kırkan

İn Deep Waters İlyas Kırkan

İlyas Kırkana Ait Fotoğraflardan Bir Kare

Köprü

 

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. İlyas Kırkan Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi (KırkanArt-Photo) konusunda çok yazı okudum ama İlyas Kırkan Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi (KırkanArt-Photo) konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  2. Mardin şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  3. Yozgat şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. İlyas Kırkan Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi (KırkanArt-Photo) konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  5. mrh her gün bu tür konular okuyama çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  6. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  7. İlyas Kırkan Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi (KırkanArt-Photo) konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu