Webmaster

İnternet Sitelerinde İletişim Sayfası Neden Önemlidir ?

Çoğu internet sitelerin ne yazık ki iletişim sayfaları yok veya yarım, hal böyle olunca reklam verecek olan kişi veya kişiler iletşim kısmını bulamayınca veya ne olduğunu anlamayınca reklam vermekten vazgeçer. İnternet site sahibi de “ben neden reklam alamıyorum ?” diyor.

Yaptığın şey zaten yanlış ondan olabilir mi ? İnternet sitesi açmak kolay ama onu ilerletmek zordur. İnternet site sahipleri sitelerini açtıktan sonra hemen gerekli soruları ilk önce kendilerine sormaları lazım.

Site ile iletişime nasıl geçebilirim ?
İletişim sayfamı nasıl düzenlerim ?

Yukarıdaki iki soruyu kendinize sorduğunuzda problem ortadan otomatikman kalkar. Şimdi kendinizi sitenize ziyaret eden bir ziyaretçi olarak görün ve bu olayı her gün sitenize girdiğinizde böyle düşünün ki eksiklerinizi daha çabuk bulur ve düzeltirsiniz.

İletişim Sayfası Nasıl Olur ?
İletişim sayfanızda olması ilk şeylerin başında gmail adresiniz gelmesi lazım. Daha sonra insanların size mail göndermeleri için iletişim formu lazım. Bu formları kullandığınız temanın eklentilerinde olması gerekir veya jotform, Google Drive vb. form sitelerinden çok basit yapıp sitenize ekleyebilirsiniz.

ki iletişim formunuz çalışmıyor, böylece ziyaretçiler sizin oraya eklemiş olduğunuz gmail adresinizden sizlere ulaşabilir. Bunları çeşitlendirebilirsiniz.

Örneğin; Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya hesaplarınızın adres linklerini iletişim sayfasına ekleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

37 Yorum

 1. İnternet Sitelerinde İletişim Sayfası Neden Önemlidir ? konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 2. İnternet Sitelerinde İletişim Sayfası Neden Önemlidir ? konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 4. İnternet Sitelerinde İletişim Sayfası Neden Önemlidir ? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 7. Manisa merkezden ben Kamil Sönmez. Slm sayfan inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 01-11-2021 00:53:19

 8. İnternet Sitelerinde İletişim Sayfası Neden Önemlidir ? konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 9. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. İnternet Sitelerinde İletişim Sayfası Neden Önemlidir ? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 10. İnternet Sitelerinde İletişim Sayfası Neden Önemlidir ? konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 11. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 12. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 13. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 14. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 15. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 16. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 17. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu