Finans

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası

İş Bankası A.Ş. Türkiye’ de bireysel ve ticari bankacılık sektörünün en büyük özel bankasıdır. 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ ün yönergeleriyle kurulan İş Bankası, Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankasıdır.

2014 yılı dönem sonu hesaplarına göre 25’i yurtdışında, toplam 1350 şubeyle hizmet vermeye devam etmektedir. 6000 ATM ve şube çalışanlarıyla özel bankacılığın en büyüğü olan Türkiye İş Bankası’nın Almanya ve iştirakleri vardır. Sosyal sorumluluk alanında Atatürk’ ün öngörüleriyle, toplumsal değerlerin kalıcılık ve sürekliliği korumak amacıyla kültür ve eğitim alanlarında başarılı çalışmalar yapmaktadırlar.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

Topluma katkılı projelerinin yanında eğitim ve kariyer olanakları sunan T. İş Bankası, bankacılık sektöründe de bireysel ve kurumsal olarak tüm hizmetleri sağlamaktadır. T. İş Bankası iletişim için, web üzerinden müşteri formunu doldurabilir, müşteri ilişkileri İşbank, Levent İstanbul adresine posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası 1

Telefon bankacılığı işlemleri için, müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşebilir, bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri ile 7/ 24 telefonla görüşebilir tüm istek, öneri ve sorularınızı iletebilirsiniz. Özel bankacılık hizmetleriniz için, portföy yönetimi, mevduat ürünleri, çeşitli krediler, kredi ve banka kartları, yatırım ürünleri, sigorta ürünleri ve bireysel emeklilik hakkında ve ödemeler ile ilgili hizmetler sağlayabilirsiniz.

İş Bankası Telefon Numarası

İş bankası telefon numarası 0850 724 0 724’ ü arayarak canlı destek hattından da yardım alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ucuz twitter takipçi satın al

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Finans kategorisinde yazmış olduğunuz İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  2. İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası konusunda çok yazı okudum ama İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  3. İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

  4. İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

  5. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  6. İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  7. İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

  8. Batman şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  9. İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  10. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu