Kapat

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası
Abone Ol

A.Ş. Türkiye’ de bireysel ve ticari bankacılık sektörünün en büyük özel bankasıdır. 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ ün yönergeleriyle kurulan , Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankasıdır.

2014 yılı dönem sonu hesaplarına göre 25’i yurtdışında, toplam 1350 şubeyle hizmet vermeye devam etmektedir. 6000 ATM ve şube çalışanlarıyla özel bankacılığın en büyüğü olan Türkiye İş Bankası’nın Almanya ve Rusya iştirakleri vardır. Sosyal sorumluluk alanında Atatürk’ ün öngörüleriyle, toplumsal değerlerin kalıcılık ve sürekliliği korumak amacıyla kültür ve eğitim alanlarında başarılı çalışmalar yapmaktadırlar.

Topluma katkılı projelerinin yanında eğitim ve kariyer olanakları sunan T. İş Bankası, bankacılık sektöründe de bireysel ve kurumsal olarak tüm hizmetleri sağlamaktadır. T. İş Bankası iletişim için, web sayfası üzerinden müşteri formunu doldurabilir, müşteri ilişkileri İşbank, Levent İstanbul adresine posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası 1

Telefon bankacılığı işlemleri için, müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşebilir, bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri ile 7/ 24 telefonla görüşebilir tüm istek, öneri ve sorularınızı iletebilirsiniz. Özel bankacılık hizmetleriniz için, portföy yönetimi, mevduat ürünleri, çeşitli krediler, kredi ve banka kartları, yatırım ürünleri, sigorta ürünleri ve bireysel emeklilik hakkında ve ödemeler ile ilgili hizmetler sağlayabilirsiniz.

İş bankası telefon numarası 0850 724 0 724’ ü arayarak canlı destek hattından da yardım alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon İletişim Numarası” üzerine 1 yorum

  1. Nisan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader