İş Fikirleri

İstanbul Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

İstanbul evlere ek iş veren firmalar diğer illere göre oldukça fazladır. Ülkemizin en kalabalık ve iş dünyasının büyüklerinin bulunduğu İstanbul’da normal işler olduğu kadar evlerden yapılan işlerde çok yoğundur.

Özellikle pandemi sonrası artan bu durum kaynaklı İstanbul evlere ek iş veren firmalar sayısında da artış olmuştur. Evden çalışmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve mesai dışı ek iş yapmak isteyenler bu firmaların sunduğu işlere başvurabilir.

İstanbul Evlere Ek İş Veren Firmalar

İstanbul’da sunulan ek işlere bakarsak; boncuk – takı işleri, kurdele bağlama, kurdele yapma işleri, eşarp dikme işleri, paketleme işleri, evden yaprak sarma vb. yemek yapımı, internet üzerinden editörlük, yönetimi, grafik tasarım işleri, sabun, lif vb. uğraşların yapılması ve iç çamaşırı dikmek, satmak bu işlerin başında gelmektedir.

Gördüğünüz gibi iş imkanı oldukça geniştir. Her insan için farklı farklı yetenek imkanları ile işler bulunmaktadır. Bu işleri düzgün ve zamanında teslim ile sonuçlandırırsanız aylık 2500 – 3000 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Ben belli günler çalışırım derseniz günlük 50 – 0 TL arası kazanabilirsiniz.

Tamamen size ve yeteneğinize bağlı olarak bu rakamlar artabilir, azalabilir.

İstanbul Bostancı Evlere Ek İş Veren Firmalar

İstanbul’da 39 ilçe bulunmaktadır. Oldukça büyük ve geniş bir nüfusa sahip İstanbul’da evlere ek iş veren firmalar ilçelere özel de işler vermektedir. İstanbul Bostancı evlere ek iş veren firmalar yukarıda sıraladığımız işleri sizlere sunmaktadır. Bu işler sonucu düzenli ek gelir elde edebilirsiniz.

İstanbul Bostancı evlere ek iş veren firmalar işlerinden evde iç çamaşırı satmak işine detaylı bakacak olursak;

İstanbul Bostancı Evlere Ek İş Veren Firmalar

Evde İç Çamaşırı Satarak Para Kazanma

İç çamaşır her insanın ihtiyacı olan giyim ürünleridir. Geniş bir çevreniz var ise eğer tanıdıklarınıza iç çamaşırı satarak para kazanabilirsiniz. Öncelikle hangi markanın ürünlerini satacağınıza karar vermeniz gerekir. Daha sonra markaların evde satış için hazırladığı çantalardan satın alarak işe başlayabilirsiniz.

Bu çantalar genellikle başlangıç paketi ile başlamaktadır ve içinde numune çamaşırlar ve kataloglar vardır. En yakın çevrenizden başlayarak satışını yapabilirsiniz. Aynı zamanda markanın reklamını da yapacağınız için markanızı iyi tanımalısınız. Her ürünün ayrı özelliğini bilmelisiniz. Ayrıca iyi bir pazarlamacı ruhunuz olmalıdır. Bu tarz işlerde genellikle ilk etapta ret cevaplarıyla karşılaşırsınız. Pes etmeden çalışmanız gerekmektedir.

Evde iç çamaşırı satmak başlarda sizi zorlayacak bir durum olsa da müşterileriniz ürünlerin kalitesini anladıkça devamlı alışveriş yapacaktır. Ne kadar sürekli müşteriniz olursa o kadar daha fazla para kazanacağınızı unutmayın. Bu nedenle reddedilseniz bile her zaman olumlu karşılayın. İnsanlara ürünlerinizi almadıkları için tepki gösteremeyeceğinizi unutmayın.

Anlaştığınız firmanın ürünlerini satarak günlük, haftalık, aylık bazda rakamlar kazanabilirsiniz.

Satış bölgesini doğru belirlediğiniz taktirde iç çamaşırı satışı yoğun şekilde yapılmaktadır.

Bu yazımızda sizlere İstanbul evlere ek iş veren firmalar hakkında detayları aktardık. Soru ve görüşlerinizi bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz. Umarız istediğiniz işleri ve ek gelir fırsatlarını kısa sürede yakalar ve ekonomik anlamda rahatlarsınız.

Dikkat: İstanbul evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu