İş Fikirleri

İzmir Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

İzmir evlere ek iş veren firmalar hakkında detaylar: Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan İzmir’de pek çok iş imkanı bulunmaktadır. Hem büyük şehir olması hem turistlik bir şehir olması nedeni ile özellikle yaz ayları çok fazla ekstra iş fırsatı çıkmaktadır. İzmir evlere ek iş veren firmalar bu iş yoğunluğunda evde düzgün ve zamanında iş teslimi yapan kişiler ile çalışmaktadırlar.

İzmir’in konumu ve nüfus yoğunluğu sebebi ile en az 9 ay çok rahat evde ek iş fırsatları bulabilirsiniz. Özenli ve kaliteli işçilik sergilerseniz aylık 2000 – 3000 TL düzeyinde ek gelir sağlamanız mümkündür.

İzmir Evlere Ek İş Veren Firmalar

Turistik bir şehir olması ve diğer turistlik şehirlere yakınlığından dolayı boncuk, süsleme, anahtarlık vb. işler çok fazla olmaktadır. Evden rahatlık ile yapacağınız bu işler ile ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Sadece İzmir’de değil bu ürünler Bodrum, Muğla, Fethiye, Çeşme gibi yerlere de gönderilmektedir. Bu nedenle sağlam yapacağınız işler karşısında çok sayıda taleple karşılaşabilirsiniz.

İzmir dediğimiz gibi büyük bir ildir. 30 ilçesi bulunmaktadır. Merkezde olduğu kadar bu 30 farklı ilçede de rahatlıkla ek iş bulabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar; dantel işleri, evde yemek yapma, evde lokma yapma, paketleme, süsleme, takı işleri ve gelinlik dikimi alanında işler vermektedir.

Karşıyaka ilçesinde özellikle yaz aylarında gelinlik dikimi işleri artmaktadır. Lüks gelinlik tercihleri yanında evde özel gelinlik dikimi ile de ek iş imkanları oluşmaktadır.

İzmir Karşıyaka Evlere Ek İş Veren Firmalar

İzmir

Her genç kızın hayali kendi tasarımı olan, kendine en yakışan ve en dikkat çeken gelinliği giymektir. Hatta çoğu genç kız annesinin giydiği gelinliği kendine uygun yeniden diktirip giymeyi istemektedir. Gelinlik çok özel bir günde giyileceği için çok özel bir kıyafettir ve usta ellerde dikilmelidir.

Gelinlik dikmek büyüklerimizden bize kalan büyük bir yetenektir. Gelinlik modasıyla ilgilenen, moda ve tasarımdan anlayan biriyseniz, aynı şekilde dikiş beceriniz de var ise bu becerilerinizi birleştirerek çok güzel gelinlikler dikebilirsiniz. Evde gelinlik dikme işi de bu noktada evde yapılabilecek işlerden biri olmuştur. Evinizi butik bir gelinlik dikim evi haline getirerek çok güzel işler yapabilir ve paralar kazanabilirsiniz. Modacıların tasarımlarından farklı gelinlikler tasarlayıp dikebilir ya da gelinlikleri farklı bedenler şekilde yeniden dikebilirsiniz.

Evde gelinlik dikmek için ihtiyacınız olan sadece bir dikiş makinesı ve gelişmiş bir hayal gücüdür. Siz de çok iyi gelinlikler dikeceğinize inanıyorsanız ad soyad ve mail adresiniz ile yorum yapabilirsiniz.

İzmir evlere ek iş veren firmalar konumuz burada sona eriyor. Yorum ve sorularınızı bize iletebilirsiniz. Bu şekilde sürekli konumuz güncel olup sizlere iş imkanları aktarmış olur. Teşekkür ederiz.

Dikkat: İzmir evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

office 2013 satın al

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu