Yaşam

Kadınlar için iyi giyinmenin sırları

1.iyi görünmek için doğru kıyafetleri alın; Giysiler için alışveriş yaparken, renklerin ve kesiklerin size nasıl bakacağının bilincinde olduğundan emin olun. Bir gömlek askıda sevimli olabilir, ancak kalın bir kumaşa sahipse belinizin olduğundan daha geniş görünmesini sağlayabilir.

 • Doğru boyutları satın alın. Sadece 20 lira olan bir kot pantolon bulabilirsin, ama eğer uymuyorlarsa, asla onları giymezsin. Sadece ucuz olduğu için bir şey satın almak için para harcamayın. Sadece çok uzun, gevşek, kısa, küçük veya sizin için büyük olmayan kıyafetler alın. Bu, satın almadan önce her zaman kıyafetleri denemek anlamına gelir.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 1
 • Terziciler kıyafetlerinizi özel kılsın; Fit giyinmek için çok önemlidir. Bir ceket veya bir çift kot pantolon en iyi yatırım olabilir, ancak ürün çok genişse veya yere sürüklenirse, bu olmayacaktır. Bu şeyleri doğru bir şekilde sığdırmak için bir terziye , en yeni “it” moda ürününe sahip olmaktan daha moda görünmenizi sağlayacaktır.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 2
2

Eğlenceli olan renkleri tercih edin. Parlak renkler ve paletler yaparken siyah ve nötrler dikkat çekmiyor. Bacaklarınızın istediğiniz kadar kalın olduğunu düşünüyorsanız, ne kadar muhteşem olursa olsun, parlak kırmızı kot satın almayın. Kollarınızın ne kadar küçük gözüktüğünü seviyorsanız, parlak mavi, uzun kollu üst kısımlara yatırım yapın. Unutmayın: Tüm dünyadaki en iyi renk, size iyi görünen

 • Vogue, Elle, InStyle, vb. Dergilere bakın. Bunlar, sezonun renk şemasının ne olduğunu gösterir. Modaya devam etmek için o rengi bir araya getirmeyi deneyin. Örneğin sarı bir elbise almayın,. onun yerine sarı bale daireleri veya daha sık takabileceğiniz bir sarı kemer almayı deneyin.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 3
3

“Fit” ürünlerini satın alın. Dolabınızın% 0’si düz renkli, fit parçaları olmalıdır. Bir çift iyi kot uzun bir yol izleyecek, bir saat sonsuza kadar sürecek ve siyah bir elbise bir anlık klasik. Bu kalemlere yatırım yapmak uzun vadede ödeyecek. Kırmızı bir elbise eğlenceli ve şenlikli olsa da, onu giymek pek mümkün değil. Bu yüzden, fiyat etiketine yüz değerine bakmak yerine şöyle düşünün: maliyet / zaman aşınmış. 2 kez giydiğiniz bir elbise sadece 50 liraya mal olabilir, ancak üç yıl boyunca haftada bir kez giydiğiniz 150 lira’lık bir kot pantolon, uzun vadede size daha az mal olacak.

 • Fit küçük siyah bir elbise, iyi uydurma kot pantolon, çıplak topuklu, bej bir palto, siyah blazer, düz beyaz tees, bale daireler, kahverengi botlar, özel bir kalem etek vb.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 4
4

Eğlenceli ve modaya uygun parçalar alın. Bunlar kırmızı kot gibi şeylerdir, gardırobunuza biraz kıvılcım eklemek için kullanın. Kot pantolonun renginin ve uyumunun sizin için çalıştığını fark ederseniz, bunları satın alın. Modaya uygun parçalara sahip olmak cesur bir moda ifadesi yapar ve moda ile eğlenmenizi sağlar. Ama sonra tekrar eğilimler sadece bu. TRENDLER. Bir şey tarzı olabilir, ama vücut tipiniz için işe yaramazsa, paranızı boşa harcamamak için en iyisi.

 • Modası bittiğinde para harcamanız için kötü hissetmeyeceğiniz havalı kolyeler, korkak bir gömlek vb.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 5
Doğru aksesuarları bulun. Daha cesur bir görünüm için tıknaz altın takılar ekleyin. Önceden hazırlanmış bir görünüm için sevimli bir kafa bandı ve bazı inci küpeleri ekleyin.

İlgili Makaleler

54 Yorum

 1. Kadınlar için iyi giyinmenin sırları konusunda çok yazı okudum ama Kadınlar için iyi giyinmenin sırları konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 2. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. Konya merkezden ben Fisun Öne. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sağolun 18-09-2023 10:34:17

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 13. Muş şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 14. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 15. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 16. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 17. Kadınlar için iyi giyinmenin sırları konusunda çok yazı okudum ama Kadınlar için iyi giyinmenin sırları konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 18. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 19. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 20. Kadınlar için iyi giyinmenin sırları konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim