Kapat

Kadınlar için iyi giyinmenin sırları

aid220849-v4-700px-Dress-Yourself-and-Look-Good-(for-Girls)-Step-1-Version-3
Abone Ol
1.iyi görünmek için doğru kıyafetleri alın; Giysiler için alışveriş yaparken, renklerin ve kesiklerin size nasıl bakacağının bilincinde olduğundan emin olun. Bir gömlek askıda sevimli olabilir, ancak kalın bir kumaşa sahipse belinizin olduğundan daha geniş görünmesini sağlayabilir.

 • Doğru boyutları satın alın. Sadece 20 lira olan bir kot pantolon bulabilirsin, ama eğer uymuyorlarsa, asla onları giymezsin. Sadece ucuz olduğu için bir şey satın almak için para harcamayın. Sadece çok uzun, gevşek, kısa, küçük veya sizin için büyük olmayan kıyafetler alın. Bu, satın almadan önce her zaman kıyafetleri denemek anlamına gelir.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 1
 • Terziciler kıyafetlerinizi kılsın; Fit için çok önemlidir. Bir ceket veya bir çift kot pantolon en iyi yatırım olabilir, ancak ürün çok genişse veya yere sürüklenirse, bu olmayacaktır. Bu şeyleri doğru bir şekilde sığdırmak için bir terziye gitmek, en yeni “it” moda ürününe sahip olmaktan daha moda görünmenizi sağlayacaktır.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 2
2

Eğlenceli olan renkleri tercih edin. Parlak renkler ve paletler yaparken siyah ve nötrler dikkat çekmiyor. Bacaklarınızın istediğiniz kadar kalın olduğunu düşünüyorsanız, ne kadar muhteşem olursa olsun, parlak kırmızı kot satın almayın. Kollarınızın ne kadar küçük gözüktüğünü seviyorsanız, parlak mavi, uzun kollu üst kısımlara yatırım yapın. Unutmayın: Tüm dünyadaki en iyi renk, size iyi görünen

 • Vogue, Elle, InStyle, vb. Dergilere bakın. Bunlar, sezonun renk şemasının ne olduğunu gösterir. Modaya devam etmek için o rengi bir araya getirmeyi deneyin. Örneğin sarı bir elbise almayın,. onun yerine sarı bale daireleri veya daha sık takabileceğiniz bir sarı kemer almayı deneyin.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 3
3

“Fit” ürünlerini satın alın. Dolabınızın% 50’si düz renkli, fit parçaları olmalıdır. Bir çift iyi kot uzun bir yol izleyecek, bir saat sonsuza kadar sürecek ve siyah bir elbise bir anlık klasik. Bu kalemlere yatırım yapmak uzun vadede ödeyecek. Kırmızı bir elbise eğlenceli ve şenlikli olsa da, onu giymek pek mümkün değil. Bu yüzden, fiyat etiketine yüz değerine bakmak yerine şöyle düşünün: maliyet / zaman aşınmış. 2 kez giydiğiniz bir elbise sadece 50 liraya mal olabilir, ancak üç yıl boyunca haftada bir kez giydiğiniz 150 lira’lık bir kot pantolon, uzun vadede size daha az mal olacak.

 • Fit küçük siyah bir elbise, iyi uydurma kot pantolon, çıplak topuklu, bej bir palto, siyah blazer, düz beyaz tees, bale daireler, kahverengi botlar, özel bir kalem etek vb.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 4
4

Eğlenceli ve modaya uygun parçalar alın. Bunlar kırmızı kot gibi şeylerdir, gardırobunuza biraz kıvılcım eklemek için kullanın. Kot pantolonun renginin ve uyumunun sizin için çalıştığını fark ederseniz, bunları satın alın. Modaya uygun parçalara sahip olmak cesur bir moda ifadesi yapar ve moda ile eğlenmenizi sağlar. Ama sonra tekrar eğilimler sadece bu. TRENDLER. Bir şey tarzı olabilir, ama vücut tipiniz için işe yaramazsa, paranızı boşa harcamamak için en iyisi.

 • Modası bittiğinde para harcamanız için kötü hissetmeyeceğiniz havalı kolyeler, korkak bir gömlek vb.
Kadınlar için iyi giyinmenin sırları 5
Doğru aksesuarları bulun. Daha cesur bir görünüm için tıknaz altın takılar ekleyin. Önceden hazırlanmış bir görünüm için sevimli bir kafa bandı ve bazı inci küpeleri ekleyin.
Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Kadınlar için iyi giyinmenin sırları” üzerine 11 yorum

 1. Emrah says:
 2. Feyzullah says:
 3. Adıl says:
 4. Muhammed says:
 5. Sevtap says:
 6. Damla says:
 7. Berrin says:
 8. Naime says:
 9. Ahmet says:
 10. Cemil says:
 11. leman says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader