Haber

Kanada’da 7 Kişi Yaralandı

Globals News’E göre, Kanada’daki Toronto kentinde bir gece kulubünde çıkan kavgada 7 kişi yaralandı.

Kulübün yönetimine göre, olay anında kulübün içinde yaklaşık 250 kişinin olduğunu ve kulüpte kavga yaşandığını söyledi. Olayla ilgili Polis, şüpheli hakkında henüz herhangi bir bilgi yayınlamadı, ancak birçok görgü tanığı olduğu için koşulları ortaya çıkarmanın zor olmayacağını söyledi.

Olay, cumartesi ve pazar günleri ABD’de yapılan ve ardından ölenlerle yaralıların olduğu saldırıların ardından geldi.

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 2. Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunda çok yazı okudum ama Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 5. Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 6. Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunda çok yazı okudum ama Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 7. Muğla şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunda çok yazı okudum ama Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 10. Kırklareli merkezden ben Melisa. Selamlar sayfan vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 15-07-2021 03:16:13

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Haber kategorisinde yazmış olduğunuz Kanada’da 7 Kişi Yaralandı konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 13. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu