Sağlık

Kansızlık Hastalığında Kilo Vermenin Yolları

Kansızlık Hastalığında Kilo Vermenin Yolları

Kansızlık hastalığı tedavi edilmiş olduğu müddetçe zayıflamaya engel olmayacaktır. Ancak doktorunuza danışarak hem kilo vermenize yardımcı olacak hem zayıflamanızı sağlayacak nebat çaylarının isimlerini öğrenebilir; rejim döneminize bu şekilde destek olabilirsiniz.

Güzel bir beslenme biçimi ile kilo vermemek mümkün değildir. Dolayısıyla eğer doğru besleniyorsanız; bunun sonuçlarını kısa sürede görebilirsiniz.

Tedavi oluyorsanız zaten metabolizma hızınız da normale dönmüş olduğundan, fizyolojik açıdan da bir engel kalmadığından kısa sürede yeniden zayıflamaya başlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Kansızlık Hastalığında Kilo Vermenin Yolları konusunda çok yazı okudum ama Kansızlık Hastalığında Kilo Vermenin Yolları konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

  2. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  3. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  4. Antalya şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu