istanbul masöz
İş Fikirleri

Kastamonu Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2021

Kastamonu evlere ek iş veren firmalar, Karadeniz bölgesinin önemli şehirlerinden olan Kastamonu’da gelir kaynağı genellikle tarım ve sanayiye dayalıdır. Genel anlamda geçim kaynağı tarım olsa da son zamanlarda şehrin gelişmesiyle birlikte sanayi alanında gelişmelerde gerçekleşti. Şehirde sanayinin gelişmeye başlamasıyla birlikte birkaç yerde Organize Sanayi Bölgeleri oluşturuldu.

Kastamonu

Kastamonu’da 372.373 kişilik nüfusa sahiptir. Kastamonu şehri 20 ilçeye ayrılmış olmasıyla birlikte 1.058 köye sahiptir. alanda en fazla köyü olan şehirlerarasında Türkiye’nin ikinci büyük ili konumundadır.

Kastamonu’da yaşıyor ve evde oturarak ek gelir elde etmek istiyorsunuz. Bu isteğinizi Kastamonu’da gerçekleştirmek mümkündür. Kastamonu’da yapabileceğiniz birçok evlerde ek iş imkânı vardır. Bu işleri sağlayan firmalar, fabrikalarla iletişime geçerek evlerinizde yapmak üzere iş anlaşması yapabilir ve ek kazanç oluşturabilirsiniz. Bu durumdan genellikle ev hanımları, öğrenciler yararlanmaktadır.

Kastamonu Evlere Ek İş Veren Firmalar

Kastamonu paketleme işi:  Her şehirde olduğu gibi Kastamonu’da da yapabileceğiniz ek işlerden biri paketleme işidir. Anlaşmış olduğunuz firmanın, fabrikanın sizlere sağladığı ürünleri istedikleri şekilde paketleyerek oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

Genellikle Kastamonu’da paketleme işi olarak; Silgi paketleme işi, Kalem paketleme işi, Vida paketleme işi, Sabun paketleme işi, Pipet paketleme işi, Askılık paketleme işi şeklinde paketleme işleri yapılmaktadır.

Sizde evinizde yukarıda belirtmiş olduğumuz ürünlerden birinin düzenli olarak paketleme işini yaparsanız aylık 2.000 TL civarında para kazanabilirsiniz.

Kastamonu davetiye hazırlama işi: Bir diğer iş imkanıda düğün ve organizasyonlar için davetiye hazırlama işidir. Sezon açıldığı zaman Kastamonu’da düğünler ve organizasyonlar yoğun geçmektedir. Yoğun geçen bu dönemlerde de sektörde bulunan firmalar davetiye hazırlama işlerini dışarıdan destek alarak yapmaktadır. Düğün ve organizasyon işiyle ilgilenen firmalarla iletişime geçerek günlük 100 TL civarında ek gelir elde edebileceğiniz davetiye hazırlama işini evlerinizde yapabilirsiniz.

Kastamonu Ekiş İlanları

Kastamonu montaj işi: Evlerinizde yapabileceğiniz bir diğer iş imkânı da ürün montaj işidir. Bu iş genellikle imalatçı olan fabrikalar tarafından sağlanmaktadır. Fabrikalar üretmiş olduğu ürünleri montajlayarak zaman kaybetmemek adına montaj işlerini evlerde ek iş arayan kişilere yaptırmaktadır. Anlaşmış olduğunuz fabrikanın üretmiş olduğu bir ürünü istenilen şekilde montajlamasını yaparak haftalık 500 TL civarında gelir elde edebilirsiniz. Kastamonu evlere ek iş veren firmalar ile güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Kastamonu etiketleme işi: Firmalarda, fabrikalardan sizlere ürünlerin üzerine son kullanma tarihi, imalat tarihi, yıkama talimatı, fiyat ve benzeri bilgilerin yer aldığı etiketleri yapıştırma işini evlerinizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm ekipmanlar firma tarafından sizlere sağlanmaktadır sizden tek istenilen doğru şekilde etiket işini yapmaktır. Doğru şekilde yaptığınız takdirde haftalık 400 ile 600 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

Kastamonu hediyelik eşya hazırlama işi: Şehrinize gelen turistlerin şehirlerine geri dönerken tanıdıkların Kastamonu hatırası olacak şekilde hediye götürmeleri için evlerinizde hediyelik eşyalar hazırlayarak satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Kastamonu evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler verdik. Yorum ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Dikkat: Kastamonu evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Adım fikriye evde boncuk paketleme işi istiyorum hertürlü boncuk işi yapabilirim yaptırmak isterseniz boncuk işini gönderebilirsiniz

  2. Merhaba ben tugba üstündağ kastamonu Çatalzeytinde oturuyorum evliyim 1 çocuğum var eşimin aldığı maas yetmiyo evde paketleme işi yapmak istiyorum 4 kişilik ekibimiz var yardımcı olursanız çok sevinirim

    1. Adım fikriye evde boncuk paketleme işi istiyorum hertürlü boncuk işi yapabilirim yaptırmak isterseniz boncuk işini gönderebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu