İş Fikirleri

Kırıkkale Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ek İş İlanları 2022

Kırıkkale Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ek İş İlanları 2022

Kırıkkale ülkemizin iç anadolu bölgesinde bulunan 270 bin civarında nüfusu olan ilimizdir. Nüfusun böyle çok olmasından dolayı imkanları malesef kısıtlı olabiliyor. Bu nedenle kırıkkalede yaşayan vatandaşlarımız kırıkkale iş ilanları bulmak için çeşitli yollar denemektedir. Bizler de kırıkkale’de yaşayan vatandaşlarımıza bir nebze katkıda bulunmak için evlere ek iş veren firmaları vatandaşlar ile buluşturmak için böyle bir konu açmak istedik.

Kırıkkalenin ilçeleri olan Bahşılı, balışeyh, çelebi, delice, karakeçili, keskin, sulakyurt ve yahşihan ilçelerinde bulunan evlere ek iş veren firmaları tek çatı altında toplayacağız.

Kırıkkale Evlere Ek iş Veren Firmalar

Kırıkkale ilinin ekonomisi sanayi ve tarımla kalkınmaktadır. Nüfusun %60’ı sanayide çalışmaktadır. Kırıkkalenin kırsal kesimlerinde yaşayan nüfusun çoğunluğu tarım sektöründen ekmek yemektedir.

Kırıkkale’de geçimi sağlayan tarım sektörünün başlıca ürünleri buğday, arpa, ayçiçeği ve şekerpancarıdır.

Bu imkanların yanı sıra, çoğunlukla genç nüfusun tercih ettiği ev işleri için kırıkkale’de evlere iş veren firmalar vardır. Çoğu şehirlerde olduğu gibi bu işlerden bazıları;

  • Nikah şekeri paketleme işleri,
  • Perde dantel dikme işleri
  • Tekstil iplik temizleme işleri
  • Sayma ve  Paketleme İşleri
  • Davetiye Katlama ve Zarflama  İşleri
  • Sütyen Kopça Dikim İşleri
  • İplik Temizleme İşleri

Yukarıdaki örnekteki gibi işler kırıkkale’de evlere ek iş olarak verlen işlerdir. Eğer sizler de evde ek iş arıyor veya evlere ek iş veriyorsanız yorum kısmında bizlere bilgi verebilirsiniz.

Kırıkkale Ek İş  Ne Kadar Kazandırır

Evlere ek iş veren firmalar genellikle yapılan iş adetine veya ürün sayısına göre ödeme yapmaktadırlar. Kırıkkale’de evlerde ek iş yaparak haftalık  1000 ile  1500 TL arasında bir gelir sağlamanız mümkün. Evde ek iş yaparak para kazanma konusunda önemli olan verilen işleri ne kadar düzgün ve ne kadar sürede yaptığınız çok önemlidir. Evlere ek iş veren firmalar işin yapılma süresine ve gösterilen özene göre sizlerle tekrar çalışmaktadır.

 

BAHŞILI EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

BAHŞILI EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Bahşılı kırıkkale il merkezine 5 km uzaklıkta bulunan 1990 yılında ilçe statsüne geçmiş bir yerdir. Nüfusu 8 bin olan bu ilçede iş imkanları biraz kısıtlıdır. Halkın çoğunluğunun tarım ile uğraşması iş kategorilerinin az olmasından kaynaklanmaktadır. Kırıkkale bahşılı evlere ek iş veren firmalar bu ilçeden çoğunlukla ev hanımlarına ve gençlere iş vermektedir.

BALIŞEYH EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

BALIŞEYH EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

İlçenin en önemli yeri Ankarayı karadeniz ve doğu illerine bağlan yollardır. Karayollarının yanı sıra demir yolu geçmesi bu ilçenin önemini arttırmaktadır. Nüfusu 7bini geçkin olan bu ilçede iş imkanları diğerlerine göre biraz daha geniştir. Eğer balışeyh ilçesinde evlere iş veriyor veya evlere iş arıyorsanız lütfen sayfanın altından bizlere belirtin.

ÇELEBİ EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

ÇELEBİ EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Eğer kırıkkale çeleb sınırlarında ikamet ediyorsanız ve evden iş imkanı arıyorsanız lütfen bizlere mail adresinizi gönderin. Aynı şekilde çelebi evlere ek iş veren firmalardan biriyseniz lütfen sayfadan iş arayanları takip edin veya bizlere mail adresinizi gönderin. Bizler evden iş arayanları size ulaştıralım.

DELİCE EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

DELİCE EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Delice ilçesi kırıkkalenin kuzey doğusunda yer almaktadır. Toplam nüfusu 10 bini geçkindir. Nüfusun fazla olmasından dolayı iş sektörleri daha geniş olan bu ilçede evden ek iş arıyorsanız bizlere aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Kırıkkale Evlere Ek İş Veren Firmalar - Ek İş İlanları 2022 1

KARAKEÇİLİ EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Eğer kırıkkale karakeçili de yaşıyor ve evden ek iş yapmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki form ile bize bilgilerinizi gönderin. Sizlere karakeçili evlere ek iş veren firmalar ile iletişim konusunda yardımcı olmak istiyoruz.

KESKİN EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

KESKİN EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Daha önce Ankara iline bağlı olan keskin ilçesi Makina kimya endüstrisi fabrıkaları ve tüpraş rafinerisi ile kalkınarak gelişen ve ülkemizin önemli sanayi şehirlerinden olan kırıkkale iline bağlanmıştır. Keskin ilçesinin diğer bir özelliği kırıkkalenin diğer tüm ilçelerinden daha büyük bir yüz ölçümüne sahiptir. Toplam nüfusu 20 bin sınırına ulaşmıştır. Keskin ilçesinin bu denli geniş olmasından kaynaklı evlere ek iş veren firmalar bu ilçede yaşayanları tercih etmektedir. Diğer ilçelere göre ev hanımı ve genç kitlesi daha fazla olan keskin ilçesinde evlere ek iş veren firmalar ile görüşmek isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

SULAKYURT EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

SULAKYURT EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Eğer kırıkkale sulakyurt ta evlere ek iş veren firmalar arıyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bizlere gönderiniz.

YAHŞİHAN EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

YAHŞİHAN EVLERE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Yahşiyan ilçesi kırıkkaleye en yakın ilçedir. Buda merkezde olan firmalara daha kolay ulaşım anlamına gelmektedir. Kırıkkale merkez evlere ek iş veren firmalar ile de çalışabilirsiniz.

Eğer kırıkkale sınırları içerisinde firma sahibi iseniz ve evlere ek iş imkanı sağlıyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurarak bizlere gönderiniz.

Firma İsmi:

Açık Adres:

Telefon / Mail adresi:

Verdiğiniz İş Çeşitleri: 

Gönderdiğiniz bu bilgilerin doğruluğu onaylandıktan sonra ücretsiz olarak sayfamızda firma bilgilerinizi yayınlayacağız ve kırıkkale evlere ek iş arayan kişiler ile iletişim kurmanızı sağlayacağız.

 

Önemli Not: Ek iş arayan kişiler lütfen firma bilgilerini teyit etmeden iş yapmasınlar. Evlerinize tanımadığınız kişileri almaktan kaçının ve şüpheli bir durum görürseniz lütfen 155 ve 156 numaraları  arayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu