YaşamBilgi

Kirpiklerinizi Güçlendirecek Tarif

Güçlü ve Uzun Kirpiklere Sahip Olmak İçin…

Kirpikler, bayanların güzelliklerinin tamamlayıcısı olarak bakışlarına mana katan, en önem verdikleri yerlerinden biridir. Gür ve sağlıklı kirpiklere sahip olmak her zaman arzu edilen bir durumdur. Doğanın bizlere sunduğu bazı besinlerin yağı, kirpik gürleştirmek için biçilmez bir kaftandır. Aşağıda paylaşacağımız tarif kirpiklerinizi güçlendirerek, onlara harika bir bakım yapacaktır.

Kirpiklerinizi Güçlendirecek Tarif 2

Malzemeler:

1 çay kaşığı hint yağı

1 çay kaşığı fındık yağı

1 çay kaşığı soya yağı

 

Hazırlanışı:

Tüm malzemeler karıştırılır. Elde edilen karışım temiz kirpiklere akşamları bir pamuk ya da eski bir rimel fırçası yardımı ile uygulanır. Sabah soğuk su ile cilt temizlenir. Hazırlanan karışım kapalı bir kaba alınarak serin ortamda istenildiği kadar saklanabilir.

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu