Bilgisayar

kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ]

kprocesshacker.sys Virüsü Nasıl Silinir ?

kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ?

Sıklıkla PUBG MOBİLE kullanıcılarının hile kullandığı için bilgisayarına istemeden bulaştırdığı bir virüs tipidir, silmek için çeşitli yolları vardır bunlardan en basitlerini sıralarsak eğer; cmd ve antivürisle aracılığıyla virüsü önce devredışı bırakıp ardından silebilirsiniz. Bu gibi virüsleri birdaha bilgisayarınıza bulaştırmamak için kullandığınızda defenderi kapatmamanızı tavsiye ediyoruz. ( Bazı hileler defender kapatılmadığı vakit çalışmıyabilir biz hile kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.)

 

kprocesshacker.sys
kprocesshacker.sys

 

Çözüm 1 : 

Masaüstünde Yeni Not Defteri Oluşturun > Altaki Kodları Yapıştırın > Farklı Kaydet > azbuz.bat diye kaydedin >Yönetici Olarak Çalıştırın.

Kod : 

sc stop kprocesshacker3
sc delete kprocesshacker3

Çözüm 2 :

Başlat Çubuğu > Arama > CMD > Aşağıdaki Kodu yapıştırın ve çalıştırın.

Kod : 

sc stop kprocesshacker2

Eğer Aşağıdaki Gibi Bir Uyarı Alırsanız Virüsü Kapatmiş Olursunuz.

C:\Windows\system32>sc stop kprocesshacker2

SERVICE_NAME: kprocesshacker2
    TYPE        : 1 KERNEL_DRIVER
    STATE       : 1 STOPPED
    WIN32_EXIT_CODE  : 0 (0x0)
    SERVICE_EXIT_CODE : 0 (0x0)
    CHECKPOINT     : 0x0
    WAIT_HINT     : 0x0

Çözüm 3 : 

Google veya Yandex arama motorları yardımıyla ComboFix adlı antivüris programını indirip bilgisayarınızı derinden taramasına müsade edin. Bu yöntemde olmazsa çözüm 4’ü denemenizi tavsiye ederiz.

ComboFix’i buradan indirebilirsiniz.

Çözüm 4 : 

Yine arama motorları yardımıyla MalwareBytes AntiMalware programını indirip taratın, kesin sonuç olmuş alacaksınız.

Yine çözemezseniz eğer yorum veya iletişim kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Malware Bytes AntiMalware’i buradan indirebilirsiniz.

Videolu Çözüm : ( HASAN ADAK )

 

Bir Önceki Makalemizi Okudunuz mu ? : Zengin Olmaya Hazır Olduğunuza Dair 7 İşaret

62 Yorum

 1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 2. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 3. Eskişehir şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 6. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 7. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 8. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 9. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 10. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 11. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 12. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 13. Bilgisayar kategorisinde yazmış olduğunuz kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 14. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 15. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 16. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. kprocesshacker.sys Virüsü Kapanmıyor, Nasıl Silinir ? [ Çözüm ] konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 17. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 18. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 19. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 20. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.