istanbul masöz
Dekarasyon

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri

Mutfak bir bayanın evdeki kalesidir. Özellikle  ev  kadınları  evdeki zamanlarının büyük bir bölümünü  mutfakta geçirir. Ev alırken bile en önemli  karar verme kıstası mutfak iken küçük bir mutfağın olması  bir bayan  için en zor durumlardan biridir. Ama  üzülmeyin. Azbuz ekibi olarak sizin için  küçük mutfak dekorasyon modellerini inceledik. Renkler, bazı modüler mobilyalar ve  bazı dokunuşlarla küçük mutfaklarınız daha kullanışlı hale gelecektir.

Küçük mutfaklarda büyük işler çıkarmak için  öncelikle mutfaktaki alanları en verimli şekilde  kullanmak ve  kendinize çalışma  alanları açmanız  gerekmektedir. Hatta çekirdek aileniz için  küçücük mutfakta yemek yenilebilir bir alan  bile sağlamanız mümkün olabilir.

Küçük Planlı Mutfak

Eğer mutfak için  küçük  bir alanınız var ise özel bir mutfak tasarımı yaptırmanız en iyisi olacaktır. Özellikle köşeleri kullanarak  hem alandan kazanabilir hem de köşelerin  verdiği  boşluklar ile daha  çok saklama alanına ulaşabilirsiniz. Ayrıca  köşe kullanımında daha  çok ölü alanı değerlendirmiş olacaksınız.

 

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 2
Küçük Köşe Mutfak Tasarımı

Yukarıdaki görselde göreceğiniz gibi  küçücük bir alan kullanarak yapılmış bir açık mutfak tasarımı. Modern , kullanışlı bir o kadar şirin.  Tezgah aynı zamanda yemek masası olarak dizayn edilmiş. Küçük mutfaklarınız için ilham verici olabilecek bir tasarım.

Amerikan Mutfak Tasarımları

Salon ile mutfağınız iç içe ise  amerikan mutfak sizin  için en pratik çözüm olacaktır. Amerikan mutfaklar evde mutfakta daha az zaman  geçiren ,  genellikle çalışan insanlar için daha  çok tercih sebebi olabilir. İyi  bir dekore edilmiş amerikan mutfak  bir çok  kapalı mutfaktan daha güzel bir görünüme sahip olabilmektedir.

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 3
Modern Amerikan Mutfak Tasarımı

Yukarıdaki resimde  küçük bir mutfak alanının doğru eşya seçimi ile ne kadar modern bir alana dönüştüğünü görüyoruz. Bu şekilde tasarım ve dokunuşlar ile dar alanlarınız olsa bile modern  görünümlü bir amerikan mutfağınız olacaktır.

Küçük Mutfaklar için Renk Seçimi

Renkler  küçük mutfakları dekore etmek için en önemli kriterdir. Doğru seçilmiş renkler küçük  mutfaklarınızı daha ferah ve daha  yaşama alanı  yüksek  yerlere dönüştürecektir. Küçük mutfaklarda renk seçiminde  en önemli kıstaslardan biri  ferah soft renkler seçmektir. Üst kısımlarda ve  ağırlıklı olarak beyaz tonları kullanmanız hem ışık alma açısından sizin için  tatmin edici olacak hem de daha ferah ve geniş ortam hissi verecektir.

Aşağıdaki örneklerde küçük mutfaklarda renk seçimi tavsiyelerini  görebilirisiniz.

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 4
Küçük Mutfak Tasarım Örnekleri -1
Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 5
Küçük Mutfak Tasarım Örnekleri -2

Üstteki fotoğraflarda göreceğiniz üzere son derece soft ve açık renkler tercih edilmiş ve son derece ferah bir  ortam yaratılmıştır. Özellikle fayans arası  beyaz desenlerde, tezgah altında antrasit ve ya koyu renkler . Tezgah üstünde de daha açık ; krem, beyaz gibi  renkler kullanıldığında son derece  şirin ve ferah bir  mutfak tasarımı  oluşturmuş oluyoruz.

Küçük Mutfaklar için Masa Önerileri

Küçük bir mutfakta yemek yemek harika olurdu değil ? Tek yaşıyorsanız ya da  çekirdek aileniz var ise  mutfakta  bir  iki pratik dokunuşla en azından hızlı yemek yediğiniz zamanlarda anı kurtaracak çözümler  bulabilirsiniz. Kahvaltı, kahve bisküvi atıştırması  yapmak  ve günün yorgunluğunu  bir fincan kahve ile atmak için size özel küçük bir alan  hoş olmaz mıydı ?

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 6
Küçük Mutfak Masa Önerisi

 

Küçük Mutfak Tasarımı Resimleri 

Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 7 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 8 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 9 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 10 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 11 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 12 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 13 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 14 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 15 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 16 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 17 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 18 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 19 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 20 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 21 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 22 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 23 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 24 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 25 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 26 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 27 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 28 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 29 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 30 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 31 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 32 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 33 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 34 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 35 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 36 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 37 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 38 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 39 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 40 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 41 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 42 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 43 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 44 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 45 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 46 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 47 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 48 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 49 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 50 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 51 Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri 52

Yazımızı beğendiyseniz resimleri ya da yazıyı paylaşarak destek olabilirsiniz. Benzer yazılar ve  dekorasyon önerileri için  dekorasyon kategorimize  göz atmayı unutmayın…

İlgili Makaleler

43 Yorum

 1. Dekarasyon kategorisinde yazmış olduğunuz Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 2. Tekirdağ şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 3. Artvin şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 4. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 5. Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri konusunda çok yazı okudum ama Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 6. Dekarasyon kategorisinde yazmış olduğunuz Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 7. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 8. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 9. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 10. Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 11. Bingöl şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 12. Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 13. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 14. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 15. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 16. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 17. Dekarasyon kategorisinde yazmış olduğunuz Küçük Mutfaklar İçin Dekorasyon Önerileri konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 18. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu