Biyografi

Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi

Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi

Ahmet Ziya Işıklı, Cihanbeyli Kuşca’da 28 Haziran 1997 tarihinde dünyaya geldi..İlköğretimi ve Ortaokulu güzel başarılarla kapatan Ahmet Ziya Işıklı, Liseyi yaşamın zorlukların’dan dolayı bitiremedi.Ortaokulu bitirdikten sonra araya fazla zaman koymak istemeyen Ahmet Ziya Işıklı 15 yaşında iş hayatına atıldı.İlk başta Hüseyin Yapıcının yanında çalışan Ahmet Ziya Işıklı, el becereli bir iş sahibi olmak için, Kuşca Köyü’nün köklü elektrikçisi olan Halil Taş’ın yanında çalışmaya başladı.2014 yılından itibaren Halil Taş’ın yanında çalışan Ahmet Ziya Işıklı 4 tane mesleği tek başına yapabilecek profesyonelliğe erişmiş bulunmakta.

Doğum Tarihi: 28.06.1997

Eğitim: Kuşca Ortaokul

Ahmet Ziya Işıklı Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimiz ve yerel köy halkımız için ;

 • Televizyon Tamiri
 • Elektrik , Su ve Kalorifer

işlerini yapmakta.

Sizde Televizyon Tamiratı, Elektrik, Su ve Kalorifer işleri için Ahmet Ziya Işıklı’dan destek alabilirsiniz.

İletişim: 0539 845 76

Ahmet Fener
Ahmet Fener

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 2. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 3. Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 4. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 5. Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 6. Edirne şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 7. Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 8. Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 9. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 10. Biyografi kategorisinde yazmış olduğunuz Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 11. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 12. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 13. Kuşcalı Ahmet Ziya Işıklı Kimdir, Hayatı, Hakkında Bilgi konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu