istanbul masöz
Bilgi

Kuşca’nın Yeni Berber Salonu Gencer Erkek Kuaförü

Kuşca’nın Yeni Berber Salonu Gencer Erkek Kuaförü

20 Ocak ’da hizmete açılan Kuşca Mahallesinin yeni berber salonu Gencer Erkek Kuaförü uzun zamandır Kuşca Halkının beklediği güzel sürprizlerden bir tanesiydi. Kuşcalı genç girişimci Mustafa Çalışkan’ın çabalarıyla halkımızla buluşan berber salonu artık müşterilerini bekliyor.Kuşca halkı 2 berberinin Avrupa’ya gitmesinin ardından büyük sıkıntılar yaşadı, genç girişimci Mustafa Çalışkan daha önce Bilal Cambaz’ın yanında öğrendikleriyle elinde olan kısıtlı imkanlarla Yeniceoba’lı Gencer Kuaför salonun sahibiyle ortak bir karar alıp, köye yeni hizmette bulundular.Artık köy halkımızın kilometrelerce gidip traş olmasına gerek yok , hizmet sizin ayağınıza geldi.

Adres: Kuşca Mahallesi / Belediye Binaları / Bilal Canbaz’ın eski berber salonu.

Mustafa Çalışkan İletişim : +90 539 268 52 23

İlgili Makaleler

21 Yorum

  1. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

  2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  3. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Kuşca’nın Yeni Berber Salonu Gencer Erkek Kuaförü konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  5. Kuşca’nın Yeni Berber Salonu Gencer Erkek Kuaförü konusunda çok yazı okudum ama Kuşca’nın Yeni Berber Salonu Gencer Erkek Kuaförü konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu