istanbul masöz
BilgiWebmaster

Makale Spinleme Programı Full

Webmasterların  ya   internet  hayatında  para kazanmak için  yazı yazanların en çok zorlandığı  konulardan biri  de  makale bulmak , makale yazdırmak ve  içerik araştırmaktır. Blog yazarları genellikle en  iyi bildikleri ve ya yaşadığı  konuları kaleme aldığından onlar için içerik  bulma sorunu  yoktur. Ama internneten  para kazanmak isteyen ve  içerik girerek çeşitli reklam platformları üzerinden gelir  elde  etmeye çalışan webmasterler sürekli içerik eklemek zorundadır.

 

Bunun için ya ücretli editör tutulacak ya da makale paketleri satın alınacaktır. Bunun yanı sıra bir diğer çözüm de  ( Her ne kadar önermesek de…) Makale  özgünleştirme, article spiner programlarıdır. Bu programlar ele aldığınız bir makaledeki kelimleri eş anlamlıları ile değiştirerek anlam bütünlüğünü  bozmadan ( akıcılığı kesinlikle bozacaktır ) size makalenizi  özgünleştirmekte yardımcı olacaktır.

 

Makale Özgünleştirme Yasak Mı? 

Makale özgünleştirme programı sadece bazı kelimeleri ve yakın anlamlı kelimleri değiştirir. Google bu durum için  yüzlerce algoritma  yazıyor. Her ne kadar özgünleştirilirse özgünleştirilsin google zamanla  geliştirdiği  algoritmalar ile  orjinal makaleyi ayırt edebilme özelliğine sahip oluyor.

 

Makale Spinleme Programı Full 2

Makale Spinleme Programı Nedir? 

Makale spinleme programı ( Makale Özgünleştirme Programı)  seçilen bir makaleyi, anlam bütünlüğünü bozmadan  içerisindeki anlamdaş kelimeleri değiştirerek orjinal makaleden sıyrılan melez  özgün bir makaleye  çeviren programdır.

 

Makale Özgünleştirme Programı Özellikleri 

1 – Geliştirilebilir ve Esnek veritabanı yapısı.
2 – WordPress Entegrasyonu ile otomatik içerik ekleme özelliği.
3 – Standart eşanlamlı kelimeler ile değişiklik yerine kalıp cümle ve sözcük değişim özelliği sayesinde daha tutarlı özgünleştirme özelliği.
4 – Yazım Denetimi özelliği sayesinde dil bilgisi ve yazım kuralları denetimi
5 – Sürekli güncellenen yapısı sayesinde güncel konularda daha başarılı özgünleştirme işlemi
6 – Makale Özgünleştirme algoritmasındaki esnek yapı sayesinde %85’e varan özgünleştirme başarısı.
 İçerik Özgünleştirme konusunda rakipleri arasında en algoritma ve genişletilebilir esnek yapı.
8 – Son derece şık ve sade kullanıcı arayüzü.
9  – Farklı Kategorilerde Özgünleştirme özelliği sayesinde daha tutarlı özgünleştirme.
10 – Hızlı özgünleştirme işlemi.
11 – Veritabanı yedekleme ve yedekten geri yükleme özelliği.
12 – Özgün içerik kaydetme ve kayıtlı içeriği okuma özelliği.

Makale Spinner Özelliğinin Zararları Nelerdir ?

 • Google çok hızlı algoritma değiştiriyor. Fark edile durumunuzda kesin sıralama cezası alırsınız.
 • Orjinal makale  ayırt edileceğinden  okuyucunun gözünde  itibarınız olmaz.
 • Anlam bütünlüğü bozulmasa da  okuyan için içerik akıcılığı kaybolur.
 • Site üzerinden google adsense reklamları için başvuracaksanız red alma olasılığınız yüksektir.

Sonuç olarak istek üzerine  makale özgünleştirme ( free article spinner ) programını paylaştık ama  kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Kullanıp  çok iyi işler  yapan da  var ama  ben bu tür programları hep risk olarak görüyorum.

Program hakkındaki  görüş ve sorularınızı yorum olarak bildirebilirsiniz.

 

Programı İndir  / Download 

 

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 2. Giresun şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Bilecik merkezden ben Özgür Buğra. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 29-04-2021 18:30:00

 8. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 9. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu