İş Fikirleri

Mardin Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2020

Mardin evlere ek iş veren firmalar hangileridir? Ne tür iş veriyorlar? Ne kadar para kazanabilirsiniz? Tüm bu soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Mardin Evlere Ek İş Veren Firmalar

Mardin ülkemizin güneydoğusunda yer alan bir ilimizdir. Ülkemizin en kalabalık 26. şehri olarak bilinmektedir. Uluslararası kültür şehri seçilen ilimizde cami, kilise, türbe, manastırlar yer almaktadır.

Ekonomi tarım, hayvancılık ve ticaret üzerine yoğunlaşmıştır. Telkari, bakır işlemleri, sabun, kahve gibi ticari faaliyetler tüm illerimize gönderilmektedir. Bu nedenle Mardin evlere ek iş veren firmalar hediyelik eşya hazırlama, sabun yapımı, kahve paketleme, bakır paketleme, telkari yapımı gibi işleri çok fazla vermektedir.

Bu işler sonucu aylık 1500- 2500 TL arası ek gelir elde etmeniz mümkündür. Sürekli söylediğimiz gibi kaliteli işçilik ile bu gelir daha da artabilir.

Bu işler yanında örgü, dantel, paketleme, takı, boncuk, eve yemek yapma, nikah şekeri hazırlama gibi klasik işlerde alıp yapabilirsiniz.

Mardin Kızıltepe Evlere Ek İş Veren Firmalar

Mardin̵;de 10 ilçe bulunmaktadır. Bu ilçelerin en kalabalığı ise Kızıltepe’dir. Mardin Kızıltepe evlere ek iş veren firmalar yoğun şekilde yer almaktadır. Bu firmalar yukarıda sıraladığımız işleri vermektedir.

Kızıltepe’de yaşayan öğrenci, ev hanımı ve mesai saatleri dışında iş bakan vatandaşlarımız bu firmalar ile iletişime geçerek ek gelir kazanabilirler.

Mardin Kızıltepe Evlere Ek İş Veren Firmalar

Yaz aylarında nikah şekeri yapımı oldukça ilgi gören işlerin başında gelmektedir. Onun dışında boncuk yapımı, boncuktan takı eşyaları yapımı ise sürekli alabileceğiniz işlerdir.

Turistlerin Mardin ve ilçelerinde bulunan çarşılarda yapacağı alışverişlerdeki hediyelik eşyaları siz hazırlayabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Çarşıdaki dükkanlara gidip görüşerekten ek iş imkanı yaratabilirsiniz.

Mardin evlere ek iş veren firmalar her dönem işler vermektedirler. Bu nedenle yaz, kış demeden araştırma yaparak ek işleri alabilirsiniz.

Dikkat: Mardin evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına göz açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve 156 numaralarını aramaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu