FinansVideo

Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası

, Bank Audi Sal’ın, yüzde yüz iştiraki olarak 2012 yılında Türkiye’ de kurulmuş bir anonim şirkettir. Denetçisi; Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. dir. İletişim için, info@odeabank.com.tr adresinden mail yoluyla bilgi alabilir, telefon numaralarını arayarak, bankacılık işlemleri hakkında bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz.

Vadeli ya da vadesiz mevduat ürünleri, yatırım ürünleri, bireysel ya da ticari krediler, banka ve kredi kartları, sigorta hizmetleri ve bireysel emeklilik projeleri, ürünler ve hizmet ücretleri, nakit kredi başvuru ve işlemleri konularında bankacılık hizmetleri veren detayları web sitesine girerek inceleyebilirsiniz.

Yatırım ürünleri alanında; döviz, altın, hisse senedi, yatırım fonları, bono ve tahvil, Eurobond, Vlop, genel piyasa verileri, türev ve yapılandırılmış ürünler hakkında bilgi alabilir, hizmet sağlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri 444 8 444 numaralı telefonla arayarak ulaşabilir, mobil ve internet bankacılığı avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dış ticarette, teminat mektupları, poliçe kabul, aval kredileri, Eximbank kredileri, prefinansman kredileri, ithalat ve ihracat işlemleri, kredi kartları, yurt dışı teminat mektupları konularında hizmet vermektedir.

Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası 1

Yatırımcı ilişkilerinde özel durum açıklaması raporlar sunarak müşteri memnuniyet esaslı çalışmaktadır.

Telefon numarası +90 212 304 84 44 numaralı telefonu arayabilir 444 8 444 müşteri hizmetleri yetkilisiyle veya direkt bankacılık veya sesli yanıt sistemiyle hizmet sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu