FinansVideo

Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Odeabank, Bank Audi Sal’ın, yüzde yüz iştiraki olarak 2012 yılında Türkiye’ de kurulmuş bir anonim şirkettir. Denetçisi; Güney Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. dir. İletişim için, info@odeabank.com.tr adresinden mail yoluyla bilgi alabilir, telefon numaralarını arayarak, bankacılık işlemleri hakkında bilgi alabilir, başvuru yapabilirsiniz.

Vadeli ya da vadesiz mevduat ürünleri, yatırım ürünleri, bireysel ya da ticari krediler, banka ve kredi kartları, sigorta hizmetleri ve bireysel emeklilik projeleri, ürünler ve hizmet ücretleri, nakit kredi başvuru ve işlemleri konularında bankacılık hizmetleri veren detayları web sitesine girerek inceleyebilirsiniz.

Yatırım ürünleri alanında; döviz, altın, hisse senedi, yatırım fonları, bono ve tahvil, Eurobond, Vlop, genel piyasa verileri, türev ve yapılandırılmış ürünler hakkında bilgi alabilir, hizmet sağlayabilirsiniz.

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetleri 444 8 444 numaralı telefonla arayarak ulaşabilir, mobil ve internet bankacılığı avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dış ticarette, teminat mektupları, poliçe kabul, aval kredileri, Eximbank kredileri, prefinansman kredileri, ithalat ve ihracat işlemleri, kredi kartları, yurt dışı teminat mektupları konularında hizmet vermektedir.

Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası 1

Odeabank Telefon Numarası

Yatırımcı ilişkilerinde özel durum açıklaması raporlar sunarak müşteri memnuniyet esaslı çalışmaktadır.

Telefon numarası +90 212 304 84 44 numaralı telefonu arayabilir 444 8 444 müşteri hizmetleri yetkilisiyle direkt bankacılık veya sesli yanıt sistemiyle hizmet sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

27 Yorum

 1. Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda çok yazı okudum ama Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 2. Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 3. Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 4. Niğde şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 5. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 6. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 7. Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 8. Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 9. Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası bu yazınızı çok beğendim. Tebrikler azbuz

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 12. Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 13. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 14. Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunda çok yazı okudum ama Odeabank Müşteri Hizmetleri İletişim Çağrı Merkezi Telefon Numarası konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu