Haber

OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek.

mobil dünyada büyük bir patlama yapacak. OnePlus profesyonel piyasaya sürülecek . Bu telefonun en büyük özelliği RAM olacak.

Haberlere göre, bu telefon 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. Bu, dünyada 12GB RAM’e sahip ilk telefon olacak.

Diğer özelliklerden bahsetmişken, Android 10 ile birlikte Qualcomm Snapdragon 865 işlemciye sahip olacak. Bunun dışında akıllı telefonda süper yumuşak bir 120Hz ekran verilebilir.
Haberlere göre, telefon delikli ön kamera ile tam ekran bir tasarıma sahip olacak. İçinde 6.65 inçlik bir sıvı ekran verilebilir.

OnePlus 8 serisinde, şirket 2020’de 3 akıllı telefon başlatabilir. İsimleri şu anda OnePlus 8, OnePlus 8 ve OnePlus 8 olarak tanımlanıyor.

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Haber kategorisinde yazmış olduğunuz OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

  2. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

  3. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  4. Oneplus 8 ve Oneplus 8 Pro için lansman yapıldı arkadaşlar. Pro modeli için ekstra 2 model yapmışlar. Bu modellerde birisinde 8 GB RAM ve 128 GB Depolama seçeneği sunmuş.Diğerinde ise 12GB RAM ve 256 GB Depolama seçeneği sunulmuş. Oldukça iyi. Kendi sitemde lansman öncesinde yazdığım makalede beklentilerin yüksek olduğunu söylemiştim. Lansmandan sonra yazdığım makalede ise beklentileri karşıladğını söyleyebilirim. Özellikle 8 Pro için iki seçenek sunması da ekstra hoşuma giden bir durum oldu.

  5. açıkçası her sene telefon almanın bir anlamı yok , cep telefonları da bir noktaya kadar geldi . Daha fazlası olması için ekran olarak kullanılması gerekli yani kendi enerjisini üreten kağıt kadar ince olanlar .Yoksa her model artık aynı

  6. Xiaomi’i tahtından indirebileceğini sanmıyorum, gelecek dönemde de Xiaomi büyük ataklar yaparak var olan piyasanın da dengesini alt üst edecek, bizim insanımız genelde alışık olarak Samsung tercih etmekte eve son zamanlarda bu algı yıkılarak Xiaomi markasını çokca görmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu