istanbul masöz
Haber

OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek.

OnePlus mobil dünyada büyük bir patlama yapacak. OnePlus 8 profesyonel piyasaya sürülecek Bu telefonun en büyük özelliği RAM olacak.

Haberlere göre, bu telefon 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. Bu, dünyada 12GB RAM̵;e sahip ilk telefon olacak.

Diğer özelliklerden bahsetmişken, Android 10 ile birlikte Qualcomm Snapdragon 865 işlemciye sahip olacak. Bunun dışında akıllı telefonda süper yumuşak bir 120Hz ekran verilebilir.
Haberlere göre, telefon delikli ön kamera ile tam ekran bir tasarıma sahip olacak. İçinde 6.65 inçlik bir sıvı ekran verilebilir.

OnePlus 8 serisinde, şirket ’de 3 akıllı telefon başlatabilir. İsimleri şu anda OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8 Lite olarak tanımlanıyor.

İlgili Makaleler

51 Yorum

 1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 2. Hatay şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 3. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda çok yazı okudum ama OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 5. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 6. Haber kategorisinde yazmış olduğunuz OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 9. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 10. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda çok yazı okudum ama OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 11. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 12. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 13. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda çok yazı okudum ama OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 14. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 15. Haber kategorisinde yazmış olduğunuz OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 16. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 17. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. OnePlus büyük patlama yapacak, 12GB RAM ile piyasaya sürülecek. konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 18. Oneplus 8 ve Oneplus 8 Pro için lansman yapıldı arkadaşlar. Pro modeli için ekstra 2 model yapmışlar. Bu modellerde birisinde 8 GB RAM ve 128 GB Depolama seçeneği sunmuş.Diğerinde ise 12GB RAM ve 256 GB Depolama seçeneği sunulmuş. Oldukça iyi. Kendi sitemde lansman öncesinde yazdığım makalede beklentilerin yüksek olduğunu söylemiştim. Lansmandan sonra yazdığım makalede ise beklentileri karşıladğını söyleyebilirim. Özellikle 8 Pro için iki seçenek sunması da ekstra hoşuma giden bir durum oldu.

 19. açıkçası her sene telefon almanın bir anlamı yok , cep telefonları da bir noktaya kadar geldi . Daha fazlası olması için ekran olarak kullanılması gerekli yani kendi enerjisini üreten kağıt kadar ince olanlar .Yoksa her model artık aynı

 20. Xiaomi’i tahtından indirebileceğini sanmıyorum, gelecek dönemde de Xiaomi büyük ataklar yaparak var olan piyasanın da dengesini alt üst edecek, bizim insanımız genelde alışık olarak Samsung tercih etmekte eve son zamanlarda bu algı yıkılarak Xiaomi markasını çokca görmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu