Bilgi

Oracal 641 Serisi Folyo Renk Kartelası

Oracal Almanya menşeyli Folyo ve yapışan üzerine malzemeler üreten  köklü bir firmadır.  Oracal  641 serisi ekonomik pvc tabanlı renkli  plotter kesimine  uygun  folyodur. Tabela üreticileri, tuning işi yapanlar, sticker işi  yapanlar için  en çok kullanılan renkli folyo grubundadır.

Renk Kartelası 

Oracal 641 Serisi Folyo Renk Kartelası 2 Oracal 641 Serisi Folyo Renk Kartelası 3 Oracal 641 Serisi Folyo Renk Kartelası 4

Oracal 641 serisi ekonomik kesim  folyo kartelası  yukarıdaki gibidir. 641 serisi  kartelasında  ekranda  görülen renkler  ile gerçekteki renkler arasında  fark  oluşabiliyor. Karteladaki görseller Orafol Türkiye orjinal sitesinden temin edilmiştir.

Oracal 641 serisi renk  kartelası güncel yazısını  okudunuz.

 

İlgili Makaleler

30 Yorum

  1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

  2. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  3. Karaman şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  4. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  8. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu