İş Fikirleri

Ordu Evlere Ek İş Veren Firmalar – Ekiş İlanları 2021

Ordu evlere ek iş veren firmalar detayları ve ücretleri yazımızda. Karadeniz bölgesinde bulunan Ordu şehrinin 771.932 kişilik nüfusu bulunmaktadır. Ordu şehri Türkiye’nin kalabalık şehirleri arasında otuzuncu sırada bulunmaktadır. Şehir toplam 19 ilçeye sahiptir.

Şehirde genellikle geçim kaynağı tarıma dayalıdır. Fındık üretimi en önemli gelir kaynaklarından biridir. Bunun dışında şehirde sanayi yeni yeni gelişmektedir. Sagra çikolata ve fındık fabrikası, yağ sanayi fabrikaları ve çay fabrikaları iş imkânı sağlamaktadır.

Bunun dışında Ordu şehrinde evlerinizde ek iş yapmanızı sağlayan birçok firmada bulunmaktadır. Ek işleri genellikle ev hanımları ve öğrenciler ek gelir sağlamak adına tercih etmektedir. Birçok alanda, firmalara ulaşarak ek iş yapabilirsiniz.

Ordu Evlere Ek İş Veren Firmalar

Fındık temizleme işi: Şehrin zaten gelir kaynağının büyük bir bölümünü fındık üretimi oluşturmaktadır. Bu yüzden evlerde yapabileceğiniz ilk ek iş imkânı olarak fındık temizleme işidir. Bu işi sağlayan firmayla anlaşarak evlerinizde toplanan fındıkları temizleyip paketlemesini yaparak aylık 2.000 -3.000 TL  arası ek gelir kazanabilirsiniz.

Parke çapağı temizleme işi: Sanayi alanında yeni yeni gelişmeler gösteren Ordu’da Çamsan Poyraz Laminant Parke fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikada birçok ürünün üretimi yapılmaktadır. Birçok ürünün üretilmesinden kaynaklı belli dönemlerde fabrikada yoğunluk yaşanmakta bu durumda temizleme işlemlerini aksaması anlamına gelmektedir. Bu durumun yaşanmaması için fabrika parkelerin üzerinde bulunan fazla çapak parçalarının temizlenmesi için ek iş imkânı sağlamaktadır.

Montaj işi: Birçok ürünün üretildiği Ordu’da fabrikalar montaj işlerini evlerde ek iş arayan kişilere yaptırmaktadır. Elinize en yatkın ürünün montaj işini seçerek aylık 1.000 ile 3.000 TL arasında sabit kazanç sağlamanız mümkün.

Ordu Evlere Ek İş Veren Firmalar İş Listeleri

Etiketleme işi: Kullanmakta olduğumuz her ürünün üzerinde fiyat, barkod, son kullanma tarihi gibi bilgilerin yer aldığı etiketler bulunmaktadır. Çok kolay ek iş imkânı olan etiketleme işini anlaşmalı firmayla iletişime geçerek yapabilirsiniz. Tek yapacağınız iş firmanın size sağladığı ürünlerin üzerine etiket makinesi ya da bağlama, dikme işlemi yaparak gösterildiği şekilde etiketi yerleştirmek. Bu işi yaparak 200 ile 500 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

Ordu Evlere Ek İş Veren Firmalar
Ordu Evlere Ek İş Veren Firmalar

Kalite kontrol işleri: Üretilen ürünlerin üzerinde deformasyon olup olmadığının kontrol etmeniz için fabrikalar bu işleri evlerinde yapacak kişiler aramaktadır. Kalite kontrol işi olarak geçen bu işte ayda 2.500 TL civarında gelir kazanabilirsiniz.

Nikâh şekeri & Davetiye işleri: Düğün, nikâh gibi organizasyonlarda kişilere yer, mekân ve zamanın yer aldığı davetiyeler yollanmaktadır. Bunun dışında nikâhlarda gelenek olan nikâh şekerleri dağıtılmaktadır. Bu işlerle ilgilenen organizasyon firmaları yoğunluktan dolayı nikâh şekeri hazırlama ve davetiye işlerini yetiştirememektedir. Bunun için nikâh şekeri hazırlama, davetiye katlama gibi işleri dışarıda yaptırır. Çok kolay hazırlanan bu işleri evinizde rahat bir şekilde yaparak kendinize günlük 75- 100 TL arası gelir sağlayabilirsiniz.

Gördüğünüz üzere Ordu evlere ek iş veren firmalar konumuzda çok fazla seçenek vardır. İşinizi düzgün yapın, zamanında teslim edin böylece günlük düzenli gelir elde etmiş olun.

Dikkat: Ordu evlere ek iş veren firmaları iyice araştırıp yerlerinden ve  iş yerlerinden emin olmadan iletişime geçmeyin. Evlerinize  tanımadığınız insanları eve ek iş vereceğini söyleyenleri sokmayın. Dolandırıcılara ve emek hırsızlarına açmayın. Şüpheli bir durum sezdiğinizde 155 ve  156 numaralarını aramaktan çekinmeyin. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu