istanbul masöz
İslam

Orucun Farz Olmasının Şartları Nedir, Nelerdir ?

 • Müslüman olmak,
 • Akıllı olmak,
 • Büluğa ermek,
 • Oruca engel olan ve tutmamayı mübah kılan hastalık, yolculuk ve hayız-lohusalık gibi bir özrün bulunmaması.

İlgili Makaleler

20 Yorum

 1. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Orucun Farz Olmasının Şartları Nedir, Nelerdir ? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 2. İslam kategorisinde yazmış olduğunuz Orucun Farz Olmasının Şartları Nedir, Nelerdir ? konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 3. Orucun Farz Olmasının Şartları Nedir, Nelerdir ? konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 4. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 5. Afyon merkezden ben Kağan. selamun aleyküm paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 22-04-2021 14:27:19

 6. Orucun Farz Olmasının Şartları Nedir, Nelerdir ? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 7. Orucun Farz Olmasının Şartları Nedir, Nelerdir ? konusunda çok yazı okudum ama Orucun Farz Olmasının Şartları Nedir, Nelerdir ? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 8. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 9. Çankırı şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu