istanbul masöz
Yaşam

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir

Herkes farklıdır. Ve psikologlar bize bu gerçeği hatırlatmaya devam ediyor. Bugünkü test, birinin evinde misafir olduğunuzda nasıl oturduğunuza bağlı olarak size kendiniz hakkında çok şey gösterecek. Bu testi çok ciddiye almayın çünkü sadece eğlence için olmalı.

Önce misafirlikte resimdekilerden hangisi  olduğunu belirle sonra aşağıdaki açıklamanı  oku. Unutmayın bu sadece eğlence için yapılmış bir  test 🙂

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 2

1. Uyuyan bir maceracı

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 3

Sen zarif ama çok açık birisin. Ama çay veya kahveden başka bir şey içmemelisiniz yoksa aynı pozisyonda ama avizede son bulursunuz.

 

2. Sözlü bir manyak

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 4

Duygusal bir insansın. Hayatı seviyorsun, bu yüzden başkaları senin etrafında olmayı seviyor. Konuşmayı bırakman senin için zor olabilir. Bu nedenle, kısa bir süre için bile sessizliğin tadını çıkarabilmeleri için size her zaman fazla yiyecek sunarlar.

 

3. Bir Zen kişisi

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 5

Sadece çok sağlıklı yiyecekler yiyorsunuz ve neredeyse bir yogisiniz. Şimdi olmasan bile, yakında bir olacaksın.

 

4. Doldurulmuş oyuncak arsasının sahibi

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 6

Hükmediyorsun ve gücün var. Çoğunlukla doldurulmuş oyuncaklardan.

 

5. Orijinal sürekli hareket makinesi

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 7

Sıradışı birisin. O kadar sıra dışı ki, birçok insan davranışınız karşısında şok oluyor. Her zaman zayıfsın, çünkü bu pozisyonda yemek yemek zor.

 

6. Partinin hayatı

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 8

Çok girişken birisin. Uzun sohbetleri seviyorsun. Bu yüzden diğer insanları ziyaret etmeyi ve onların yerinde kalmayı seviyorsunuz … Bir veya 2 ay boyunca.

 

7. Konfor bölgesi çalışanı

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 9

Büyük bir grup insanda biraz garip hisseden içe dönük birisiniz. Bu tür bir stres altında olduğunuzda kafanız çalışmayı durdurur. Ama yine de yiyebilirsin.

 

8. Sanal bir aldatıcı

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 10

Entrikayı, arkadan bıçaklamayı ve gücü seviyorsun. Sonunda birini ziyaret ediyorsun çünkü en sevdiğin dizi bitti ve gerçek hayata döndün.

 

9. Bir çeşme insanı

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 11

Çok iletişimselsiniz ve diğer insanları ziyaret etmeyi seviyorsunuz çünkü insanlara kesinlikle nasıl hissettiğinizi anlatmanız gerekiyor. Ancak konuşmaya başladığınızda sizi durdurmak zor olduğundan, ev sahipleriniz aşırı önlemlere başvurmak zorunda kalabilir.

 

10. Umutsuz bir gerçeği anlatan kimse

Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir 12

İnsanları ziyaret etmiyorsun. İnsanlara doğruyu söylemeye alışkın, kendi kendine yeten, bağımsız bir insansın, üstte pek çok alay var.

Bu test hakkında ne düşünüyorsunuz? Kendinizi bu tanımlardan herhangi birinde tanıdınız mı?

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Tekirdağ şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  2. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

  3. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

  4. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

  5. Giresun şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

  6. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

  7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

  8. Oturma Biçiminiz Kişiliğiniz Hakkında Çok Şey Anlatabilir konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

  9. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu