Finans

Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu?

Pazar günü bankalar açık olur mu? Ülkemizde finans sektöründe hizmet veren bankalar sürekli olarak birbiri ile rekabet içerisinde olmaktadır. Bu tatlı rekabetin tamamen müşteri kapma adına olmasından dolayı bu sektörde hizmet veren kuruluşların kendi bünyesinde bulunan hizmetleri tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurması gerekmektedir.

Durum böyle olunca bankaların verecekleri hizmetler ve bu hizmetleri verirken müşterilerine ulaştırma imkânları önemli rol oynamaktadır. Özellikle bünyesinde bulunan yeni nesil bankacılık hizmetlerini müşterilerinin kullanabilmesi adına hizmet kanallarını müşterilerinin kullanımına açtıkları takdirde sorunsuz bir hizmet anlayışı ortaya konulacaktır.

Bu cihetle sadece hafta içi şubeler aracılığı ile hizmet alabilen banka müşterilerine alternatif çözümler sunmak isteyen bazı bankalar hafta sonu müşteri memnuniyeti için banka şubelerini açık tutmaktadırlar.

Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu? 1

Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu?

Pazar günü bankalar açık mı sorusunun doğrudan muhatap kabul edildiği bu cevaba ilişkin olarak ülkemizde birçok banka Cumartesi veya Pazar günleri bazı illerdeki şubelerini açık tutmaktadır.

Hafta sonu insanların acil bankacılık hizmetleri için ihtiyaç duyduğu noktalardaki şubelerini açık tutan bankalar genellikle AVM, hava alanı ve gümrük noktalarındaki şubelerini açık tutmaktadırlar. Her türlü hizmetin sunulduğu bu şubelerde hafta içi yapılan tüm işlemler aynı şekilde Pazar günleri de gerçekleştirilmektedir.

Bankacılık alanında hizmet veren kuruluşlar arasında en çok dikkati üzerinde toplayan Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası bu alanda hizmet veren kuruluşlar arasındadır. Ülkemizde İstanbul, İzmit, İzmir, Ankara, Mersin ve diğer birkaç ildeki bazı şubelerini açık tutan bankalar Pazar günü bankalar açık mı sorusuna da muhatap olmaktadırlar.

İlgili Makaleler

31 Yorum

 1. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 3. Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 4. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 5. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 6. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 8. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 9. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu? konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 12. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu