Kapat

Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu?

Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu
Abone Ol

Pazar günü bankalar açık olur mu? Ülkemizde finans sektöründe hizmet veren bankalar sürekli olarak birbiri ile rekabet içerisinde olmaktadır. Bu tatlı rekabetin tamamen müşteri kapma adına olmasından dolayı bu sektörde hizmet veren kuruluşların kendi bünyesinde bulunan hizmetleri tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurması gerekmektedir.

Durum böyle olunca bankaların verecekleri hizmetler ve bu hizmetleri verirken müşterilerine ulaştırma imkânları önemli rol oynamaktadır. Özellikle bünyesinde bulunan yeni nesil bankacılık hizmetlerini müşterilerinin kullanabilmesi adına hizmet kanallarını müşterilerinin kullanımına açtıkları takdirde sorunsuz bir hizmet anlayışı ortaya konulacaktır.

Bu cihetle sadece hafta içi şubeler aracılığı ile hizmet alabilen müşterilerine alternatif çözümler sunmak isteyen bazı bankalar hafta sonu müşteri memnuniyeti için şubelerini açık tutmaktadırlar.

Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu? 1

Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu?

Pazar günü bankalar açık mı sorusunun doğrudan muhatap kabul edildiği bu cevaba ilişkin olarak ülkemizde birçok banka Cumartesi veya Pazar günleri bazı illerdeki şubelerini açık tutmaktadır.

Hafta sonu insanların acil bankacılık hizmetleri için ihtiyaç duyduğu noktalardaki şubelerini açık tutan bankalar genellikle AVM, hava alanı ve gümrük noktalarındaki şubelerini açık tutmaktadırlar. Her türlü hizmetin sunulduğu bu şubelerde hafta içi yapılan tüm işlemler aynı şekilde Pazar günleri de gerçekleştirilmektedir.

Bankacılık alanında hizmet veren kuruluşlar arasında en çok dikkati üzerinde toplayan , Garanti Bankası bu alanda hizmet veren kuruluşlar arasındadır. Ülkemizde İstanbul, İzmit, İzmir, Ankara, Mersin ve diğer birkaç ildeki bazı şubelerini açık tutan bankalar Pazar günü bankalar açık mı sorusuna da muhatap olmaktadırlar.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“Pazar Günü Bankalar Açık Olur mu?” üzerine 2 yorum

  1. Haşim says:
  2. Nurgül says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader