istanbul masöz
Oyun

PlayStation Plus Şubat 2023 Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus Şubat 2023 Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus Şubat 2023 Oyunları Açıklandı 2

 

Sony Interactive Entertainment tarafından oyunculara sunulan PlayStation Plus hizmetine yeni oyunlar eklenmeye devam ediliyor. Her ay olduğu üzere Şubat 2023’te Essential aboneleri için eklenecek oyunlar belirli oldu. Oyunlar arasında Destiny 2: Beyond Light Expansion, Evil Dead: The Game ve daha fazlası yer alıyor.
PlayStation Plus Collection ayrıcalığı kaldırılıyor
PlayStation Plus Şubat 2023 Oyunları Açıklandı 3
Sony yandan farklı farklı oyunları PS Plus kütüphanesine eklemeye devam ederken öteki yandan çeşitli düzenlemeler getiriyor. Bu doğrultuda Sony, 2020 yılından bu yana PlayStation Plus üyelerine (PlayStation 5 için) artı bir avantaj olarak sunduğu PlayStation Plus Collection’ın 9 Mayıs’tan itibaren artık kullanıcılara sunulmayacağını duyurdu. 9 Mayıs’tan itibaren bu koleksiyon artık sunulmayacak lakin içerisinde yer alan oyunlara erişim sağlanabilecek.
Öte yandan geçtiğimiz günlerde PS Plus Şubat ayı oyunları sızdırılmıştı. Sızıntısı yapılan oyunlar bu biçimde doğrulanmış oldu. Artık geçelim kütüphaneye dahil olan oyunlara:
Şubat 2023 PS Plus oyunları
– Destiny 2: Beyond Light Expansion (PS5, PS4)
– Evil Dead: The Game (PS5, PS4)
– OlliOlli World (PS5, PS4)
– Mafia: Definitive Edition (PS4)

 

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

  2. Bursa merkezden ben Deniz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2023 08:08:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu