Bilgi

Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background

Programsız Resim Arkaplan Temizleme

Tasarımlarımızda ve ya websitemizde kullanacağımız görsellerin  arkaplanlarını değiştirmek bir çok  kullanıcının photohop benzeri  uygulamaları  kullanarak  üsstesinden geldiği işlemlerdir. Size anlatacağım bu online  uygulama sayesinde  programa ihtiyaç duymadan görsellerinizin arka planlarını silip yeni arkaplanlar ekleyebileceksiniz.

Bu uygulama hem  işşiniz için hem de özel hayatınızda ve ya sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız fotoğraflarda  çok etkili  olacaktır. Arka plan temizleme sitesi sayesinde  photoshop bilgisi olmadan arka planı temizlenmiş görseller elde edebileceksiniz.

Arka Plan Temizleme Uygulaması Kullanımı 

 • İlk önce aşağıda vereceğim linkten ilgili websitesini açıyoruz. Kullanım için herhangi  bir üyelik gerektirmiyor.
 • Daha sonra arka planını temizleyeceğimiz resmi  UPLOAD  kısmından yüklüyoruz.
 • Sistem saniyeler içinde çok  başarılı bir şekilde arka planı temizliyor.
 • Daha sonra istersek o arka planı temizlenmiş resmi png olarak indirebiliyoruz.
 • Eğer foto arkaplanı değiştirmek istiyorsak EDİT kısmında  tıklayarak  hazır arkaplanlardan  birini seçebiliyoruz ve ya sizin yükleyebileceğiniz bir arkaplanı da resminizin arkaplanı olarak ayarlayabiliyoruz.

 

Programsız Resim Arkaplan Temizleme - Remove Background 2

Bu sitenin bir güzel yanı da vesikalık foto derdinden kurtarıyor. Herhangi bir yerde güzel çekilmiş  profilden bir resminiz var ise arka planı  temizleyip  daha sonra edit kısmından düz renkleri seçip sütüdyoda çekilmiş gibi vesikalık fotolar oluşturup indirebilirsiniz.

Site ücretsizdir.

 

Siteye gitmek için tıklayın

 

 

İlgili Makaleler

38 Yorum

 1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 2. Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 3. Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 4. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 5. Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusunda çok yazı okudum ama Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 12. Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 13. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 14. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 15. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 16. Bilgi kategorisinde yazmış olduğunuz Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 17. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 18. Osmaniye merkezden ben Alexsiz. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-04-2021 05:25:09

 19. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 20. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. Programsız Resim Arkaplan Temizleme – Remove Background konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 21. Kastamonu şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 22. Mersin şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu