Oyun

PS VR2 Oyunu Horizon Call of the Mountain için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

PS VR2 Oyunu Horizon Call of the Mountain için Çıkış Fragmanı Yayınlandı

PS VR2 Oyunu Horizon Call of the Mountain için Çıkış Fragmanı Yayınlandı 2

 

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciler Guerrilla Games ve Firesprite, 22 Şubatta PlayStation VR2 için çıkış yapacak olan Horizon Call of the Mountain’ın çıkış fragmanını yayınladı. Çıkış fragmanından oyunun atmosferi, kullanabileceğimiz silah çeşitleri ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
Horizon dünyasını birinci elden deneyimleyeceğiz 
PS VR2 Oyunu Horizon Call of the Mountain için Çıkış Fragmanı Yayınlandı 3
PlayStation VR2 için yayınlanacak bu yeni macera oyununda Horizon’un dünyasına yakından adım atacak ve yeni jenerasyon başlık ile içindeymiş üzere hissetmeye başlayacağız. Yeni PlayStation VR2 Sense denetim aygıtları ile Horizon dünyasında karşımıza çıkacak olan tehditleri ve tehlikeleri alt etmeye çalışacağız.
Yenilikçi özellikler ile bir arada karşımıza çıkmayı hedefleyen üretimde farklı bir tecrübe elde edebileceğiz. Bu oyunda öykü büsbütün yeni bir karakterin gözlerinden anlatılacak ve birebir vakitte Aloy, başka tanıdık yüzler ve yeni karakterlerle de bu dünyada tanışabileceğiz.
Horizon Call of the Mountain çıkış fragmanı

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu