Oyun

PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi – PUBG MOBILE – NEW ERA

PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi

PUBG 07.09.2020 tarihi itibari ile   1.0 güncellemesi  yayınladı. Peki PUBG 1.0 güncellemesi ile hangi yenilikler eklendi ?   Yeni PUBG güncellemesi  ile  ne  gibi yenilikler  geldi ?  Yeni Erangel Haritası, Livik Harita  görsel  güncellemesi, Hile Karşıtı güncellemeler, yeni geliştirmeler ve düzenlemeler gibi  bir  çok yenilik  PUBG 1.0 güncellemesi  ile  oyunseverleri  bekliyor.

Yeni Erangel

 

PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi - PUBG MOBILE - NEW ERA 2

Erangel, ilk günden beri PUBG’deki en önemli ve ikonik harita oldu. Ancak PC ve Konsolda tamamen elden geçirildi ve şimdi bu değişikliklerin bazıları nihayet PUBG Mobile’da da gerçekleşiyor.

Haritanın yenilenen versiyonu siper, ağaç gövdesi bariyerleri, terk edilmiş tanklar ve sığınaklar gibi yepyeni unsurları içerecek. Bu, oyuncuların yeni stratejiler ve taktikler geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Haritanın etrafındaki birçok bina ve sığınak da değiştiriliyor ve iyileştiriliyor.

Büyük kaynak noktalarında da bazı değişiklikler olacak. Malikane, Askeri Üs, Maden , Mylta Gücü, Hapishane ve Sosnovka gibi popüler yerler ganimetlerini, teçhizatlarını ve kaynaklarını yeniden dengelemek için elden geçirildi.

Yeni Erangel Haritası Turu


Ve elbette haritadaki grafikler ve görseller sıfırdan yenilendi. Yükseltilmiş bir aydınlatma sistemi, ortamın daha gerçekçi görünmesine yardımcı olacak ve oyuncular yansımaları ve gölgeleri çok daha iyi görebilecekler. Modeller ve dokular da önemli ölçüde iyileştirildi ve isteğe bağlı bir Ultra HUD işlevi de mevcut olacak.

PUBG ‘ De Hileye Son ! 

Bir diğer önemli değişiklik, yeni ve geliştirilmiş bir hile önleme sisteminin eklenmesidir . Auto-Aim, Cheat M, Cheat Z ve Grass Hack’e karşı geliştirilmiş vuruş da dahil olmak üzere etkileyici bir yükseltme listesine sahiptir.

Yeni hile önleme sistemi, Sohbet Kanalı Hile Promosyonları ve Dereceli TDM’yi de engelleyecektir. Ayrıca, motor güvenlik sorunlarını giderecek, güvenlik izlemenin performans üzerindeki etkisini optimize edecek, güvenlik protokollerinin sürecini ve araçlarını optimize edip sıkılaştıracak ve daha iyi bir yeniden izleme ve izleme sistemleri ekleyecektir.

Ek özellikler

PUBG Mobile’ın en son güncellemesi ayrıca küçük bir ek özellik listesi ekleyecektir. Bu, Livik’e özel tamamen yeni bir yarı otomatik av tüfeğinin yanı sıra, savaşta belirli koşulları yerine getirdikten sonra etkinleştirilebilen ACE Temalı Oyun’un Ötesinde adlı bir etkinliği içerir.

Ayrıca Cheer Park: Training Ground’u geliştirecek ve 23 Ekim’de hem bir Cadılar Bayramı Teması hem de bir Cadılar Bayramı Bulaşma Modu ekleyecek. Son olarak, aynı zamanda popüler Yük Modu’nu da geri getirecek.

PUBG 1.0 Güncelleme Boyutu 

PUBG Mobile’ın en son güncellemesinin Android cihazlarda 1.5 GB ve iOS cihazlarda 1.0 GB olacağı bildiriliyor . Yamanın oyuna ne kadar katkıda bulunduğunu düşünürsek bu çok da kötü değil.

Doğal olarak, en son sürümü Android cihazlar için Google Play Store’dan ve iOS cihazlar için App Store’dan yayınlandıktan sonra indirebilirsiniz . Maalesef ’daki oyuncular, hükümet PUBG Mobile’ı 117 diğer uygulama ile birlikte yasakladıktan sonra katılamayacak .

PUBG Mobile v1.0 yama notları

Tam yama notları resmi PUBG Mobile web sitesinde bulunabilir. Kısaltılmış bir liste aşağıda bulunabilir.

Yeni Erangel:

 1. Yepyeni Görseller

Gökyüzü, arazi, su ve bitki örtüsü daha gerçekçi ve ayrıntılı olacak şekilde güncellendi

 1. Bina Değişiklikleri

Bazı binaların yapısını değiştirdi.

 1. Büyük Kaynak Noktası Değişiklikleri
  1. Mylta Power: Mylta Power, savaşta daha beklenmedik gelişmeler için kaynak noktalarını birbirine daha yakın hale getirmek için yeni bir bina düzeni ile yeniden modellendi.
  2. Taş Ocağı: Arazi yapısı iyileştirildi, binaların yerleşimi düzenlendi, 7 yeni büyük depo eklendi ve daha da fazla yağma seçeneği için iniş noktaları eklendi.
  3. Hapishane: Çevreye daha fazla duvar eklemek için arazi yapısı ayarlandı. Herkese yeni taktik seçenekler sunmak için bazı bina düzenleri ayarlandı.
  4. Oyun Alanındaki diğer kaynak noktalarında yapılan ayarlamalar: Oyun Alanına bir dizi kaynak noktası eklendi.
 2. Yeni Harita Öğeleri

Erangel’de yeni taktik ve stratejileri mümkün kılacak daha çekici bir savaş alanı atmosferi yaratmak için siperler, ahşap barikatlar, terk edilmiş tanklar ve yapılar eklendi.

 1. Bina Yapısı Değişiklikleri

Oyunculara saldırırken ve savunurken daha iyi bir deneyim sağlamak için bazı kentsel alanların yapısını ayarladı. Bazı binalarda artık bodrumlar bulunuyor ve oyuncuların girmeden önce bodrumların ahşap kapısını silahlarıyla kırmaları gerekecek.

 

Livik İyileştirmeleri:

PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi - PUBG MOBILE - NEW ERA 3

Yeni ateşli silah: M10

 

  1. Tamamen yeni yarı otomatik av tüfeği. Olağanüstü bir yakın mesafe savaş deneyimi için 7 tura kadar yükleyin.
  2. Av Tüfeği Ağzı veya Mermi Döngüsü eki ile donatılabilir ve şu anda savaşta kullanılacak en verimli Pompalı Tüfek.
  3. Cephane manuel olarak yeniden doldurulabilir, bu da herkesin sizi gafil avlayabilecek acil durumlara uyum sağlamasına olanak tanır.
  4. Livik’te yalnızca diğer av tüfeği ile birlikte Classic Battle Royale Haritası ve Arena’da görünür.

 

PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi - PUBG MOBILE - NEW ERA 4

Görsel Efekt İyileştirmeleri

  1. Daha yumuşak grafiklerle kaya dokularının iyileştirilmiş doğruluğu.
  2. Daha pürüzsüz grafiklerle geliştirilmiş su dokularının görüntülenmesi.
  3. Monster Truck uzaktan görüldüğünde detayların görüntülenmesi iyileştirildi.
  4. Şelalelerin daha pürüzsüz grafiklerle iyileştirilmiş görüntüsü.
  5. Şelalelerin iyileştirilmiş yakın çekim görüntüsü.
  6. İniş sırasında iyileştirilmiş etkiler.

PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi - PUBG MOBILE - NEW ERA 5

Sahne Dengeleme Ayarlamaları

   1. Şelalenin karşısındaki iskelenin azaltılmış avantajları.
   2. Şelalenin üzerinde artan su derinliği.
   3. Sol üst bölgedeki bitki örtüsünün yoğunluğu biraz arttı.
   4. Büyük tekne, yenilenen ve dar su yollarında kullanılabilen bir sürat teknesiyle değiştirilir.
   5. Tedarik düşüşlerinde küçük değişiklikler.
   6. Düzeltilmiş çim dağılımı.

Hata düzeltmeleri

  1. Kırpma, yüzen nesneler ve arazideki boşluklarla ilgili hatalar düzeltildi.
  2. Monster Truck’ın duvarlara sıkışmasıyla ilgili bir sorun düzeltildi.
  3. Ağaçların kaybolmasıyla ilgili bir sorun düzeltildi.

 

ACE Temalı Oyunun Ötesinde

 1. Bazı gizemli Enerji Kuleleri Patlamadan sağ çıktı ve Erangel’de kaldı. Oyuncular, savaşta belirli koşulları yerine getirerek bu Enerji Kulelerinde malzemeleri kullanabilecekler.
 2. Etkinlik sırasında, oyuncular Klasik Modda Erangel eşleştirmesi sırasında bu moda girme şansına sahipler.

 

EvoGround Eklemeleri

Payload 2.0 (çok yakında)

Yük Modu yepyeni iyileştirmelerle geri döndü!

 1. Yeni silahlı helikopter de dahil olmak üzere tamamen silahlı araçlar, size ve ekibinize muazzam bir ateş gücü sağlayacaktır. Üssü alın ve ağır silahlar ve yeni güçlü eşyalar kazanmak için yepyeni Süper Silah Kasalarını bulun. Son olarak, Gelişmiş İletişim Kuleleri, oyuncuların, savaşın gidişatını değiştirebilecek mağlup takım arkadaşlarını geri çağırmalarına olanak tanıyacak.
 2. Tamamen yeni silahlı araçlar: silahlı UAZ, Dacia, Buggy ve Pickup
 3. Yeni ağır silahlar: AT4-A lazer güdümlü füze ve M202 dört namlulu roketatar.
 4. Yeni eşyalar: İHA kumandası, taşınabilir radar, bomba kıyafeti.

 

Cadılar Bayramı Bulaşma Modu (23 Ekim’den itibaren)

 1. Enfeksiyon Modu geri döndü!
 2. Zombiler, jack-o’-fenerler, mezar taşları ve mumlar gibi yeni atmosferik süslemelerle Cadılar Bayramı maskeleri takarlar.

 

İlgili Makaleler

31 Yorum

 1. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 2. PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi – PUBG MOBILE – NEW ERA konusunda çok yazı okudum ama PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi – PUBG MOBILE – NEW ERA konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 7. PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi – PUBG MOBILE – NEW ERA konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 8. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 9. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 10. Denizli şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 11. PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi – PUBG MOBILE – NEW ERA konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 12. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz PUBG 1.0 Yeni Çağ Güncellemesi – PUBG MOBILE – NEW ERA konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 13. Bir pubg oyuncusu olarak bende bu son PUBG Mobile Yeni Çağ güncellemesini çok beğendim. Özellikle de yorum yapan arkadaşların söylediği gibi PUBG’ de en çok hileden yakınmalar vardı. Hile kullanımı da bu şekilde son bulacak gibi. Yeni erangel haritasında görüşmek üzere…

 14. Uzun zamandır bu güncellemeyi bekliyotdum. Hileciler yeni çağ guncellemesinde ayvayı yedi. 1.0 güncellemesi hakkıyla oyun oynayanların miladi olacak gibi

 15. Pubg yeni çağ güncellemesi çok iyi olmuş grafikler vs çok iyi . Yeni çag guncellemesinde lobi ekranı da çok güzel o karmaşıklık gitmiş bence bu guncellemeden sonra pubg daha iyi olacak. Birde şu pubg hilecileri de yeni çağ guncellemesinde son bulacak sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu