OyunVideo
Trend

PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review

PUBG Mobile 2 , PUBG New State geliyor. Bugün oyunseverlerin en çok aradığı  video PUBG 2 Tanıtım Videosu oldu. Sabah saatlerinde kısa bir fragman ile ön gösterimi yapılan PUBG II New State bambaşka bir görsel düzenleme  ile oyun severlerin beğenisine  sunuluyor.  PUBG 2 TROİ 2051 yılında  gelecekte  bir oyun deneyimi sunuyor.

PUBG 2 Konsepti

PUBG II New State pubg oyununu geleceğe  taşıyor. Yeni nesil araçlar, yeni nesil teçhizatlar ve  yeni nesil  silahlar  ile  gelecekte , daha  kurgusal  ve teknolojik  bir savaş deneyimi  yaratmayı amaçlayan pubg 2  2021 içerisinde  mobil  platformlarda  oyun severlerin  kullanımına açılacak.

PUBG Studios tarafından hayata geçirilen PUBG 2  New State versiyonu  şu an PUBG Mobile in  ikinci  versiyonu olarak  duyurulmuş  durunma.

PUBG 2  Gelen Yenilikler

Pubg 2 New State  versiyonunda  ilk  göze çarpan  teknolojik  gelişmeler  oluyor. Oyunda  araçlar , kıyafetler ve teçhizatlar  tamamen  elektronik ve  modern hale gelmiş durumda. Bilim kurgu filmlerinden alışık  olduğumuz  silah efektleri ve kullanılan  teçhizatlar  PUBG II ‘de sık sık  göreceğimiz  teçhizatlar arasında  olacak.

PUBG 2 New State Fragman İzle - PUBG II Review 2

PUBG 2 Yeni Harita

PUBG 2  New Satate yeni devasa bir haritayla geliyor. Keşfedilmeyi bekleyen onlarca bölümü    yepyeni kocaman bir harita. TROİ adını  verdikleri bu haritada  onlarca  yeni mekan bulunmakta.

PUBG 2 Dronlar

Pubg 2 new state  yepyeni teçhizatlarla  geliyor demiştik. Modern araçlar  ve silahların yanı sıra  drone lar da  yer alacak.  Tahminim  insansız hava araçları ve robotik  kıyafetler de  bu olaya dahil olacaktır. Yani uzun lafın kısası PUBG 2  size  teknolojik  bir dünyada savaş imkanı verecek.

PUBG II şuan ilk etapta  İOS ve  Android  mobil cihazlar  ve  tabletler  olarak sadece mobil kullanıcılarına hitap edecek. İleride  nasıl  bir   kullanıma sunulur bilinmez.

PUBG 2  New State Video Fragman İzle 

 

PUBG 2 New State Ne Zaman Çıkıyor 

Şu an PUBG geliştiricileri tarafından net  bir zaman verilmese de  PUBG II New State  versiyonunun  2021 yılında  kullanıcıların indirmelerine  sunulacağı söyleniyor.

PUBG 2 NEW STATE ÖN KAYIT

Ücretsiz olarak PUBG II New State ön kaydınızı yaptırarak  ücretsiz kalıcı  bir araç  kaplaması alabilirsiniz. Bunun için  tek yapmanız gereken  platformunuzu seçip ön kayıt tuşuna basmak. Oyun indirilebilir olduğunda hem size bir bildirim gelecek hem de  ücretsiz  PUBG2 New State araç kaplaması sahibi  olacaksınız.  PUBG2 New State IOS için yakın zamanda ön siparişe açılacaktır. Şu an Google Play store da ön siparişe açıktır

PUBG II Ön Kayıt  Linkleri  

 

PUBG 2 New State Fragman İzle - PUBG II Review 3 PUBG 2 New State Fragman İzle - PUBG II Review 4

İlgili Makaleler

47 Yorum

 1. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 2. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. Bitlis şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 5. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 6. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 7. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 8. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda çok yazı okudum ama PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 9. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda çok yazı okudum ama PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 10. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 11. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 12. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 13. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda çok yazı okudum ama PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 14. Bilecik şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 15. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 16. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 17. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda anlatımınız çok iyi olmuş . İyi çalışmalar dilerim

 18. Kırıkkale şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 19. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 20. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 21. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda çok yazı okudum ama PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 22. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 23. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir