OyunVideo
Trend

PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review

PUBG Mobile 2 , PUBG New State geliyor. Bugün oyunseverlerin en çok aradığı  video PUBG 2 Tanıtım Videosu oldu. Sabah saatlerinde kısa bir fragman ile ön gösterimi yapılan PUBG II New State bambaşka bir görsel düzenleme  ile oyun severlerin beğenisine  sunuluyor.  PUBG 2 TROİ 2051 yılında  gelecekte  bir oyun deneyimi sunuyor.

PUBG 2 Konsepti

PUBG II New State pubg geleceğe  taşıyor. Yeni nesil araçlar, yeni nesil teçhizatlar ve  yeni nesil  silahlar  ile  gelecekte , daha  kurgusal  ve teknolojik  bir savaş deneyimi  yaratmayı amaçlayan pubg 2  2021 içerisinde  mobil  platformlarda  oyun severlerin  kullanımına açılacak.

PUBG Studios tarafından hayata geçirilen PUBG 2  New State versiyonu  şu an PUBG Mobile in  ikinci  versiyonu olarak  duyurulmuş  durunma.

PUBG 2  Gelen Yenilikler

Pubg 2 New State  versiyonunda  ilk  göze çarpan  teknolojik  gelişmeler  oluyor. Oyunda  araçlar , kıyafetler ve teçhizatlar  tamamen  elektronik ve  modern hale gelmiş durumda. Bilim kurgu filmlerinden alışık  olduğumuz  silah efektleri ve kullanılan  teçhizatlar  PUBG II ‘de sık sık  göreceğimiz  teçhizatlar arasında  olacak.

PUBG 2 New State Fragman İzle - PUBG II Review 2

PUBG 2 Yeni Harita

PUBG 2  New Satate yeni devasa bir haritayla geliyor. Keşfedilmeyi bekleyen onlarca bölümü  bulunan  yepyeni kocaman bir harita. TROİ adını  verdikleri bu haritada  onlarca  yeni mekan bulunmakta.

PUBG 2 Dronlar

Pubg 2 new state  yepyeni teçhizatlarla  geliyor demiştik. Modern araçlar  ve silahların yanı sıra  drone lar da  yer alacak.  Tahminim  insansız hava araçları ve robotik  kıyafetler de  bu olaya dahil olacaktır. Yani uzun lafın kısası PUBG 2  size  teknolojik  bir savaş imkanı verecek.

PUBG II şuan ilk etapta  İOS ve  Android  mobil cihazlar  ve  tabletler  olarak sadece mobil kullanıcılarına hitap edecek. İleride  nasıl  bir   kullanıma sunulur bilinmez.

PUBG 2  New State Video Fragman İzle 

 

PUBG 2 New State Ne Zaman Çıkıyor 

Şu an PUBG geliştiricileri tarafından net  bir zaman verilmese de  PUBG II New State  versiyonunun  2021 yılında  kullanıcıların indirmelerine  sunulacağı söyleniyor.

PUBG 2 NEW STATE ÖN KAYIT

Ücretsiz olarak PUBG II New State ön kaydınızı yaptırarak  ücretsiz kalıcı  bir araç  kaplaması alabilirsiniz. Bunun için  tek yapmanız gereken  platformunuzu seçip ön kayıt tuşuna basmak. Oyun indirilebilir olduğunda hem size bir bildirim gelecek hem de  ücretsiz  PUBG2 New State araç kaplaması sahibi  olacaksınız.  PUBG2 New State IOS için yakın zamanda ön siparişe açılacaktır. Şu an Google Play store da ön siparişe açıktır

PUBG II Ön Kayıt  Linkleri  

 

PUBG 2 New State Fragman İzle - PUBG II Review 3 PUBG 2 New State Fragman İzle - PUBG II Review 4

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. PUBG 2 New State Fragman İzle – PUBG II Review konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu