Oyun

PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler

PUBG ‘de en güzel anlardan biri  işaret  fişeği bulma anıdır. Çünkü uçağın attığı air drop’ ların haricinde haritaya drop indirmek  sadece işaret  fişeği yardımı ile oluyor. Bu yüzden PUBG de işaret  fişeği olan yerler işaret fişeği bulunabilecek haritalar  oyunda son derece  önem arz ediyor.

PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler 2

İşaret Fişeği Ne İşe Yarar ? 

PUBG işaret fişeği size hızlı yoldan  uçağın kaynak getirmesine yardımcı olan aksiyondur. Oyunda  ilk  hayatta kalma amacınız loot  yapmak, kaynak ve silah bulmaktır. Loot yaparken  işaret fişeği bulursanız çok şanslısınız. İşaret fişeğini ateşleyerek bir uçak yardımı  ile işaret  fişeğini attığınız yere bir sandık  dolusu ek kaynak alabilrsiniz . Size özel bir air drop inecek ve  onu alacak hayatta  kalmayı başarabildi iseniz drobun sizin  için getirdiklerinin  keyfini süreceksiniz.

 

PUBG İşaret Fişeği Nerde Bulunur ? 

PUBG oyununda  işaret fişeği bulunan yerler sınırlıdır ve saedece  belirli haritalarda  işret fişeği bulunmaktadır. Burada en  önemli etken işaret  fişeği bulunması muhtemel  noktalara rakiplerden daha çabuk ulaşmak ve ya önceden loot yapıp işaret fişeğini öldürdüğünüz rakiplerin çantalarında aramaktır.

PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler 3

 

Erangel Haritasında İşaret Fişeği Olan Yerler 

Ernagel haritasında  işaret fişeği genellikle en çok georopol  bölgesinde  ve  toki konutları civarında  bulunur. Erangel  işaret fişeği burada  bulamadıysanız farkı noktalardan da aramanız gerekebilir. Erangel haritasında  işaret fişeği olan bir  diğer yer de  Military ve Novoreproye  bölgeleridir. Bu noktaları da  detaylı olarak arayarak  erangel haritasında işaret fişeği  bulma şansınızı arttırabilirsiniz.

 

 

Miramar Haritası İşaret Fişeği Bulunan Yerler 

PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler 4

Miramar haritasında işaret fişeği bulmak için  ilk bakmanız gereken yerler Campo Millitar, Pecado ve Bel Patron bölgelerdir. Bu bölgelerde işaret fişeği bulma şansınız daha yüksektir. El Pozo ve Los leones bölgelerinde de zaman zaman işaret fişeği bulma şansınız oluyor. Ama en çok işaret fişeği  Pecado bölgesinden  çıkıyor.

 

Shanhok Haritasında İşret Fişeği Çıkan Yerler

PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler 5

Shanok haritası diğerlerine göre daha küçük bir haritadır ama çok miktarda  işaret fişeği bulunabilecek bir haritadır. Shanok haritasında hava yardımı almak için  yukarıda işaretlediğimiz bölgelerde arama yapabilir siniz. Shanok ta en çok işaret fişeği çıkan yerler Dock , Ruins ve  Bootcamp bölgeleridir.

 

PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler 6

İşaret Fişeği Nasıl Atılır ? 

PUBG işaret fişeği yüzünüzü  gökyüzüne  çevirip ateşlemek sureti ile atılır. İşaret fişeğini attıktan bir kaç dakika  içerisinde hava yardımı uçağı gelip size bir airdrop bırakacaktır. Onu tıpkı diğer air droplar gibi  hızlı bir şekilde alıp bölgeden uzaklaşmanız gerekmektedir.

 

PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler 7

İşaret Fişeği Attım Hava Yardımı Gelmiyor ? 

İşret fişeği attınız ve hava yardımı  gelmedi ise iki seçenek vardır :

 • Doğru bir şekilde  gökyüzüne  atamadınız.
 • Oyunda  BUG var ve sizin şansınıza denk geldi.

 

İşaret Fişeği Yok Tabanca Var ? 

Maalsef sadece tabanca bir işe yaramıyor. İşret  fişeği atmak için hem tabancaya hem de işaret fişeği mermisine  ihtiyacınız vardır.

 

İşaret Fişeği İle Zırhlı Araç İndirmek ? 

İşaret fişeğini güvenli bölgeler dışında ateşlerseniz size air drop yerine zırhlı bir araç inecektir. Ve inen zorhlı aracı kullanarak oyunda çok büyük bir üstünlük sağlayabilirsiniz. Genellikle takımlı oyunlar  için çok iyi bir avantajdır.

İlgili Makaleler

37 Yorum

 1. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 2. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 3. PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 4. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 5. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 8. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 9. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 10. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 13. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 14. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. PUBG Haritada İşaret Fişeği Olan Yerler konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu