Kapat

PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu

PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu 1
Abone Ol

PubG Mobile oynayanların en çok araştırdığı şeylerden biri  silah sektirmeme ve  duvar içerisini görme modu olduğunu oyunseverler bilmektedir. Bu yazımızda size  pubg mobile  sektirmeme ve  aim wall hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Unutmayınız ki  bu tür modları kullanmak için telefonunuzun root yapılmış olması gerekmektedir . Telefon garanti kapsamı dışında kalır ve  oyunda banlanmanıza neden olur.

PubG Mobile  Sektirmeme ve Wall Modu Nasıl Yapılır ?

 • Telefondan  ilk yapmanız gereken işlem pubg mobile  oyununu tamamen  silin. Sonra  tekrardan google paly üzerinden  oyunu telefonunuza indirin.  Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra oyuna giriş yapın ve  oyunda yarım saat  zaman  geçirin. Farklı haritalarda  oyun  oynayın görevler  yapın.
 • Bu işlemleri  yapabilmek için mobile telefonunuzun rootlu olması gerekir.

Öncelikle PubG Mod için indirmeniz gereken dosyalar

Kullanımdan  Kaldırılmıştır ….. 

Kullanım – Detaylı Anlatım

 1. GameGuardian’ı  uygulmasını kurun, indirilenler içerisinde bulabilirsiniz. Kendiniz  indirdiğiniz için 3ncü parti kullanım  izni isteyecektir. Onaylayın ve yükleyin.
 2. Host Dosyasını yukarda verdiğimiz linkten indirdiniz, indirilenlerinizde kalsın daha sonra kullanacağız.
 3. Hile Scripti dosyasını da yukarda verdiğim linkten indirdiniz. O da indirilenlerinizde kalacak onu da sonradan kullanacağız.
 4. VPN uygulamasını indirin yukarda onun da linkini verdik. Ve indirilenler kısmınızdan kurulumunu yapın. Direkt indirme linkinden indirdiğiniz için izin isteyecektir, izin verirsiniz.
 5. Bu işlemleri eksiksik olarak yaptıktan sonra indirdiğimiz VPN Host uygulamasını çalıştırıyoruz ve altta SELECT HOST FILE seçeneğine basıyoruz.
 6. Daha sonra yukardan indirdiğiniz Host dosyasını seçiyoruz. Ve vpnin ortasında ki açık-kapalı işareti yeşile dönecek. Yani çalışmaya başlayacak.
 7. Yukardan indirdiğimiz GameGuardian programını açıyoruz. Açtıktan sonra da Pubg Mobile oyunumuzu açıyoruz.
 8. Oyunumuz açıldıgında sol kısımda bulunan GameGuardian’a dönün ve PUBG’yi seçin. Sol kısımda > işaretine tıklayın ve yukarda indirttiğimiz Hile Script dosyasını seçin ardından çalıştır diyin.

Sonra bir şey yapmadan oyuna giriş yapın. Paraşüt ile düştükten hemen sonra game guard simgesine dokunun. GameGuard açıldı şimdi fonksiyonlar kısmına giriş yapın. Fonksiyonlar içerisinde 1.si Sekmeme modu ve ikincisi  duvar içi görme modudur.  1 ve 2 numaralı anteni seçip oyunumuza modlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Bu tür üçüncü parti yazılımlar ve  eklentiler telefonunuza zarar verebilir. Telefonunuzu rootladığınız için  zaten garanti kapsamı dışında kalacaktır. PUBG  mobile  hileleri  aynı zamanda hesabınız banlanmasına neden olacaktır.

Arap Ülkeleri  oyuncuları bu hileyi fazlası ile kullanmaktadır. Bizim amacımız sadece ülkemizdeki  oyuncuların da  bu  moddan haberi olmasıdır. Pubg oynarken bu  tür hile kullanan oyuncuları bildir butonundan  şikayet edebilirsiniz.

PubG Mobile Oynayanların ve  bu tür modların paylaşıldığı  PubG telegram grubu için tıklayın.. 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu” üzerine 11 yorum

 1. Neşet says:
 2. Seyda says:
 3. Damla says:
 4. Pakize Su says:
 5. Meylin says:
 6. artuk says:
 7. Seyda says:
 8. can says:
 9. Naime says:
 10. artuk says:
 11. Kağan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk
ajax-loader