Oyun

PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu

PubG Mobile oynayanların en çok araştırdığı şeylerden biri  silah sektirmeme ve  duvar içerisini görme modu olduğunu oyunseverler bilmektedir. Bu yazımızda size  pubg mobile  sektirmeme ve  aim wall hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Unutmayınız ki  bu tür modları kullanmak için telefonunuzun root yapılmış olması gerekmektedir . Telefon garanti kapsamı dışında kalır ve  oyunda banlanmanıza neden olur.

PubG Mobile  Sektirmeme ve Wall Modu Nasıl Yapılır ?

 • Telefondan  ilk yapmanız gereken işlem pubg mobile  oyununu tamamen  silin. Sonra  tekrardan google paly üzerinden  oyunu telefonunuza indirin.  Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra oyuna giriş yapın ve  oyunda yarım saat  zaman  geçirin. Farklı haritalarda    oynayın görevler  yapın.
 • Bu işlemleri  yapabilmek için mobile telefonunuzun rootlu olması gerekir.

Öncelikle PubG Mod için indirmeniz gereken dosyalar

Kullanımdan  Kaldırılmıştır ….. 

Kullanım – Detaylı Anlatım

 1. GameGuardian’ı  uygulmasını kurun, indirilenler içerisinde bulabilirsiniz. Kendiniz  indirdiğiniz için 3ncü parti kullanım  izni isteyecektir. Onaylayın ve yükleyin.
 2. Host Dosyasını yukarda verdiğimiz linkten indirdiniz, indirilenlerinizde kalsın daha sonra kullanacağız.
 3. Hile Scripti dosyasını da yukarda verdiğim linkten indirdiniz. O da indirilenlerinizde kalacak onu da sonradan kullanacağız.
 4. VPN uygulamasını indirin yukarda onun da linkini verdik. Ve indirilenler kısmınızdan kurulumunu yapın. Direkt indirme linkinden indirdiğiniz için izin isteyecektir, izin verirsiniz.
 5. Bu işlemleri eksiksik olarak yaptıktan sonra indirdiğimiz VPN Host uygulamasını çalıştırıyoruz ve altta SELECT HOST FILE seçeneğine basıyoruz.
 6. Daha sonra yukardan indirdiğiniz Host dosyasını seçiyoruz. Ve vpnin ortasında ki açık-kapalı işareti yeşile dönecek. Yani çalışmaya başlayacak.
 7. Yukardan indirdiğimiz GameGuardian programını açıyoruz. Açtıktan sonra da Pubg Mobile oyunumuzu açıyoruz.
 8. Oyunumuz açıldıgında sol kısımda bulunan GameGuardian’a dönün ve PUBG’yi seçin. Sol kısımda > işaretine tıklayın ve yukarda indirttiğimiz Hile Script dosyasını seçin ardından çalıştır diyin.

Sonra bir şey yapmadan oyuna giriş yapın. Paraşüt ile düştükten hemen sonra game guard simgesine dokunun. GameGuard açıldı şimdi fonksiyonlar kısmına giriş yapın. Fonksiyonlar içerisinde 1.si Sekmeme modu ve ikincisi  duvar içi görme modudur.  1 ve 2 numaralı anteni seçip oyunumuza modlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Bu tür üçüncü parti yazılımlar ve  eklentiler telefonunuza zarar verebilir. Telefonunuzu rootladığınız için  zaten garanti kapsamı dışında kalacaktır. PUBG  mobile  hileleri  aynı zamanda hesabınız banlanmasına neden olacaktır.

Arap Ülkeleri  oyuncuları bu hileyi fazlası ile kullanmaktadır. Bizim amacımız sadece ülkemizdeki  oyuncuların da  bu  moddan haberi olmasıdır. Pubg oynarken bu  tür hile kullanan oyuncuları bildir butonundan  şikayet edebilirsiniz.

PubG Mobile Oynayanların ve  bu tür modların paylaşıldığı  PubG telegram grubu için tıklayın.. 

İlgili Makaleler

51 Yorum

 1. PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu konusunda çok yazı okudum ama PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 2. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 3. PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 4. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 5. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 6. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 7. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 8. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 9. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 10. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 11. Sitenizde editör olmak istiyorum. Güncel yazılar yazabilirim. İletişim formundan da yazdim. Yazar aliminiz var mıdır ?

 12. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 13. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 14. PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu konusunda yorumlardan geldim. İyi anlatım olmuş tebrikler

 15. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 16. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 17. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 18. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 19. PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu konusunda soru cevap sitenizden yazdım. Sorularımı cevaplarsanız sevinirim

 20. Oyun kategorisinde yazmış olduğunuz PubG Mobile Aim Duvar İçi Görme ve Sektirme Önleme Modu konusunda detaylı olarak herşeyi anlatmışssınız. Teşekkür ederim. Sosyal medya hesaplarımda paylaştım. Kendi sitemde link kaynak göstererek yayınlamak için sizden izin istiyorum.

 21. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.