Oyun

PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ?

Pubg Mobile  oynayanların  en  çok müzdarip olduğu  konu  hilecilerdir. Pubg mobile  hileleri her ne kadar denetim sistemi ile  engellenmeye ve ya hile yapan oyuncular banlanmaya gayret gösterilse  de PubG mobile güncel  hileleri  sürekli  çıkmaya devam ediyor.

Tespit edilen bazı hileler;

 • Duvar Hilesi
 • Mermi Hilesi
 • Silah Tepmesi Kaldırma
 • Turbo Hilesi
 • VB…

En çok  kullanılan ise mermi hileleri  ve duvar hileleri  başı  çekiyor. Bunun yanı sıra son zamanlarda  popüler pubg hileleri  de  radar hilesi  oluyor. Oyuncuların, araçların ve kaynakların  yerlerini size radarda bildiren  bir hile şekli var. Aşağıda size pubg radar  hile videosu  paylaşacağım.

Hileler  Hangi Server’ da Daha Çok ?

Hile yapanlar genellikle herkesin bildiği gibi  özellikle arap  ülke  oyuncuları. Bu nedenle pubg hilecileri  genellikle Ortadoğu ve  Avrupa serverlarında  oynamayı tercih ediyor. Eğer düzgün bir oyun  oynuyorsanız bazı hileler sizi oyundan soğutmaya yetiyor da  artıyor bile.

Arapların Kullandığı PUPG MOBİLE  Hileleri

PUBG Mobile güncel hileler mobile  versiyonuna, lite versiyonuna emülatör ve PC  versiyonuna göre değişik  paketlerde  olabiliyor. Ama kullanılan, özellikle sıklıkla kullanılan pubg hileleri belli. En çok duvar içi görme  , silah tepmesi  kaldırma ve  radar hileleri.

Araplar bu hileleri  pubg mobile hile paylaşn forumlar ve siteler vasıtası ile buluyor. Size bu  konuda çok sağlam bir kaynak vereceğim. Ama burada hile kullanmadaki sorumluluk tamamen size  ait. Hatta bu sitede  yayımlanan bir hilenin videosunu ada aşağıda  bırakıyorum

PUBG Mobile – Harici radar (ios / emülatör / android)

Yukarıdaki videoda  gördüğünüz gibi  sitede  bir çok hile bulunuyor. Pubg hile indirmek için bu siteye üye olmanız gerekiyor. Ücretsiz bir site hatta Türkiye’ de  ücretle satılan pubg hileleri de  bu siteden geçiyor diyebiliriz.

PUBG MOBİLE Hile Kullanırsam? 

Bir çok oyuncunun sorduğu bir soru  hile kullanırsam ne olur? PUBG hile kullanırsam banlanır mıyım?  Tabi ki banlanma olasılığınız vardır ve yüksektir.  Burada hile kullanma sorumluluğu tamamen size aittir.

PUB Hile Siteleri  

PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? 2

 

Siteye  gitmek için TIKLAYINIZ 

 

Bu sitede sadece  pubg mobile  hilesi  değil bir çok oyunla alakalı  döküman  bulabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

37 Yorum

 1. Yazılarınızı takip ediyorum. Hayli güzel ve özgün içerikler paylaşıyorsunuz. Benim siteme de beklerim.

 2. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 3. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 4. PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 5. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 6. PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? konusunda bizi çok iyi bilgilendirdiniz teşekkür ederiz.

 7. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 8. PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? konusunda çok yazı okudum ama PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

 9. Elazığ şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 10. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isterim. PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? konusu her zaman ilgimi çekmiştir.

 11. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 12. mrh her gün bu tür konular okumaya çalışıyorum googlede gezerken sizin sitenize denk geldim bir kaç konu okudum ve bazı konular bir kaç tekrar tekrar okudum konular rast gele yazılmamış doğru yerde doğru bilgiler tane tane yazılmış bundan dolayı emeği gecen herkese çok tşk ederim başarınız daim olsun tebrik ediyorum takip edeceğim

 13. Gayet ayrıntılı ve faydalı bir yazı olmuş. Etiketler üzerine araştırma yapıyordum ve karşılaştım. Umarım burada yazanlar her site acan yeni kullanıcıların işine yarar. İyi çalışmalar

 14. Merhaba bu konuda daha detaylı bir bilgi almak isterim iletişim kısmından size yazdım dönüş bekliyorum

 15. Tekirdağ şehrinden yazıyorum. Blog yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Sürekli güncel yazılar için teşekkürler.

 16. Edirne merkezden ben Nedim. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-12-2020 14:08:18

 17. PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? konusunda bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 18. Azbuz.Org güncel blog ve güncel içerikler paylaşıyor. Herkesi Azbuz okumaya davet ediyorum. Yorumumu beğenirseniz sevinirim.

 19. Çok güzel bir yazı olmuş. Bu Konuda çok aydınlandım. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum teşekkürler azbuz

 20. PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? konusunda çok yazı okudum ama PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? konusunu sizin kadar iyi anlatan olmamış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu