Kapat

PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ?

PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? 1
Abone Ol

Pubg Mobile  oynayanların  en  çok müzdarip olduğu  konu  hilecilerdir. Pubg mobile  hileleri her ne kadar denetim sistemi ile  engellenmeye ve ya hile yapan oyuncular banlanmaya gayret gösterilse  de PubG mobile güncel  hileleri  sürekli  çıkmaya devam ediyor.

Tespit edilen bazı hileler;

 • Duvar Hilesi
 • Mermi Hilesi
 • Silah Tepmesi Kaldırma
 • Turbo Hilesi
 • VB…

En çok  kullanılan ise mermi hileleri  ve duvar hileleri  başı  çekiyor. Bunun yanı sıra son zamanlarda  popüler pubg hileleri  de  radar hilesi  oluyor. Oyuncuların, araçların ve kaynakların  yerlerini size radarda bildiren  bir hile şekli var. Aşağıda size pubg radar  hile videosu  paylaşacağım.

Hileler  Hangi Server’ da Daha Çok ?

Hile yapanlar genellikle herkesin bildiği gibi  özellikle arap  ülke  oyuncuları. Bu nedenle pubg hilecileri  genellikle Ortadoğu ve  Avrupa serverlarında  oynamayı tercih ediyor. Eğer düzgün bir oyun  oynuyorsanız bazı hileler sizi oyundan soğutmaya yetiyor da  artıyor bile.

Arapların Kullandığı PUPG MOBİLE  Hileleri

PUBG Mobile güncel hileler mobile  versiyonuna, lite versiyonuna emülatör ve PC  versiyonuna göre değişik  paketlerde  olabiliyor. Ama kullanılan, özellikle sıklıkla kullanılan pubg hileleri belli. En çok duvar içi görme  , silah tepmesi  kaldırma ve  radar hileleri.

Araplar bu hileleri  paylaşn forumlar ve siteler vasıtası ile buluyor. Size bu  konuda çok sağlam bir kaynak vereceğim. Ama burada hile kullanmadaki sorumluluk tamamen size  ait. Hatta bu sitede  yayımlanan bir hilenin videosunu ada aşağıda  bırakıyorum

PUBG Mobile – Harici radar (ios / emülatör / android)

Yukarıdaki videoda  gördüğünüz gibi  sitede  bir çok hile bulunuyor. Pubg hile indirmek için bu siteye üye olmanız gerekiyor. Ücretsiz bir site hatta Türkiye’ de  ücretle satılan pubg hileleri de  bu siteden geçiyor diyebiliriz.

PUBG MOBİLE Hile Kullanırsam? 

Bir çok oyuncunun sorduğu bir soru  hile kullanırsam ne olur? PUBG hile kullanırsam banlanır mıyım?  Tabi ki banlanma olasılığınız vardır ve yüksektir.  Burada hile kullanma sorumluluğu tamamen size aittir.

PUB Hile Siteleri  

PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ? 2

 

Siteye  gitmek için TIKLAYINIZ 

 

Bu sitede sadece  pubg mobile  hilesi  değil bir çok oyunla alakalı  döküman  bulabilirsiniz.

 

Aradığınızı bulamadınız mı ? Sorun cevaplayalım ... Sende hemen >> Tıkla Sor

“PUBG Mobile Arapların Kullandığı Hileler Nelerdir ?” üzerine 7 yorum

 1. zeynep says:
 2. Yaren says:
 3. Marin says:
 4. Kırımlı says:
 5. Galip says:
 6. Muhsin says:
 7. PADZİVAL says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam & Sponsorluk